porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ile trzeba zapłacić za ziemię w atrakcyjnych rejonach rekreacyjnych?

Często wakacyjny pobyt w jakimś atrakcyjnym miejscu przyczynia się do podjęcia decyzji o kupnie ziemi, by na niej postawić własny dom letniskowy. Ceny gruntów zależą oczywiście od ich podaży w danym regionie, liczy się także poziom atrakcyjności turystycznej, szczególnie w pobliżu wody.

jezioro dodano: 25.08.2014 15:35

Działka i domek letniskowy - co musisz wiedzieć budując domek letniskowy?

Wiosna to doskonały moment na zadbanie o działkę letniskową. Jeśli już wiec jesteś szczęśliwym posiadaczem zielonego kawałka ziemi nad rzeką, jeziorem lub w lesie, warto go odpowiednio zagospodarować. Pierwszy krok, to decyzja o rodzaju zabudowy.

altanka dodano: 12.05.2014 10:40

Działka rekreacyjna – jak zagospodarować działkę letniskową?

Kupując działkę rekreacyjną musisz się liczyć z tym, że Twoja obecność na niej będzie konieczna nie tylko w okresie, gdy Ty będziesz chciał odpocząć. Altanka, a także drzewa, krzewy i kwiaty będą potrzebowały Twojej okresowej uwagi i pielęgnacji. Zobacz, jak o nie zadbać.

altanka dodano: 10.05.2014 17:59
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Na Balu Dziennikarzy, u boku Magdaleny Waligórskiej, aktorki znanej z ...

działka rekreacyjna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. działka rekreacyjna. Wszystko na temat działka rekreacyjna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.