porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Olga Bończyk - komu pomaga znana aktorka? Czego ambasadorem została?

Olga Bończyk nie stroni od angażowania się w akcje, które mają na celu dobro ogółu. Obecnie została ambasadorką akcji stacji telewizyjnych MiniMini+ i teleTOON+ na rzecz dzieci niesłyszących. Dowiedz się, na czym polega działalość Olgi Bończyk?

bajki dodano: 03.09.2012 18:04

OTYŁE DZIECI. Dlaczego polskie dzieci w wieku szkolnym cierpią na otyłość?

Jeszcze niedawno wydawało się, że z powodu zamiłowania do kalorycznych fast foodów tylko amerykańskie dzieci cierpią na ogólną nadwagę. Tymczasem problem pojawił się na całym świecie, również w Polsce. W naszym kraju już co piąte dziecko ma nadwagę, a przyczyniają się do tego szkolne sklepiki.

kontrola NIK-u dodano: 17.11.2011 08:51

Kim jest KASIA KLICH? Czy autorka "Calvadosu" będzie teraz piosenkarką dla dzieci?

Kasia Klich ma wiele talentów i obficie z nich korzysta. Teraz daje się poznać nie tylko jako artystka obdarzona wielką muzykalnością, ale także ilustratorka i autorka wierszy dla dzieci. Zobacz, jakie znane osoby zaprosiła do współpracy przy swoim nowym projekcie. 

bajkowa drużyna dodano: 22.10.2011 20:54

FUNDACJA TRZCIANY. Fundacje Czym się zajmuje fundacja Trzciany?

Co roku dzieci oraz rodzice z fundacji Trzciany imprezują na pikniku rodzinnym w pierwszym tygodniu czerwca. W ciągu roku korzystają z świetlicy popołudniowej. A w lutym razem z władzami bawią się na charytatywnych balach, podczas, których są zbierane środki na budowę centrum rehabilitacji. Czym się zajmuje fundacja Trzciany?

bale charytatywne dodano: 04.09.2012 12:30

Dlaczego PIASKOWNICE są niebezpieczne dla dzieci? Dlaczego BAKTERIE I PASOŻYTY lubią piasek?

Co dzieci najbardziej lubią robić w parkach lub na osiedlowych skwerkach? Oczywiście, babrać się w piaskownicach. Na tym małym terytorium tłoczą się budowniczowie zamków, tuneli, stawiacze babek. Ich rączki raz po raz trafiają do buzi. Tymczasem piaskownice są także ulubioną toaletą psów i kotów. Dzieciom ta wspólnota zdecydowanie nie wychodzi na zdrowie.

bakterie dodano: 13.04.2012 07:28 | odpowiedz (1)

Komu Anja Rubik oddała zarobione w Rzeszowie pieniądze?

Światowej sławy modelka Anja Rubik pokazała, że ma wielkie serce. Gwiazda wybiegów, która zarabia obecnie na prezentowaniu kolekcji ubrań krocie, potrafi dzielić się tym, co ma, z innymi. Ile Anja zarobiła w Rzeszowie i komu oddała pieniądze?

Anja Rubik dodano: 20.10.2011 16:10 | odpowiedz (1)

"Mamy dzieci bez mamy" co to za akcja? [PROGRAM]

"Mamy dzieci bez mamy" to czwarty z rzędu już koncert charytatywny na rzecz Fundacji Mamy Dzieci, organizowany w Teatrze Żydowskim w Warszawie. Jak wygląda program imprezy? Kto pojawi się na scenie?

charytatywne koncerty dodano: 18.10.2014 13:15

Dzieci znanych rodziców - kto jest kim?

Dzieci sławnych rodziców mają ułatwiony start w dorosłe życie. Już samo znane nazwisko otwiera ścieżki zawodowe niedostępne dla zwykłych śmiertelników. Czy wszystkie pociechy korzystają z tego przywileju? Kim są dzieci naszych rodzimych gwiazd?

Alicja Resich-Modlińska dodano: 30.06.2012 14:38

LATO W MIEŚCIE w WARSZAWIE. Jakie atrakcje dla dzieci spędzających wakacje w WARSZAWIE?

"Lato w mieście" to czas, kiedy rodzice mogą bez wyrzutów sumienia zostać w wakacje w pracy. Nie trzeba wozić dzieci do dziadków, bo nad ich opieką czuwać będą najlepsi animatorzy, którzy zapewnią naszym pociechom atrakcje. Sprawdź jakie.

dziecko dodano: 27.06.2012 14:53 | odpowiedz (1)

Z czym muszą liczyć się rodzice, nie szczepiąc dzieci obowiązkowymi szczepionkami?

Choć obowiązkowe szczepienie dzieci budzi wiele kontrowersji, stacje sanepidu z całej Polsce zgadzają się co do tego, że taka forma profilaktyki jest konieczna. Odmawiając przeprowadzenia u dziecka szczepień, opiekunowie muszą liczyć się z rozlicznymi przykrymi konsekwencjami swojej decyzji.

nie szczepię dzieci dodano: 24.04.2013 14:16 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Geoffrey Lewis nie żyje. Kim był?
Geoffrey Lewis nie żyje. Kim był?

Amerykański aktor, znany z westernów i filmów akcji oraz współpracy ...

dzieci szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dzieci. Wszystko na temat dzieci na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.