porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Letnia apteczka na wyjazd z dzieckiem. Co powinno być w apteczce?

Wyjeżdżając z dziećmi na wakacje musimy być przygotowani na każdą ewentualność, która może się zdarzyć naszemu dziecku. Warto przed wyjazdem zgromadzić potrzebne, doraźne środki zapobiegające letnim dolegliwościom i urazom. Co powinna zawierać letnia apteczka?

apteczka dodano: 25.06.2012 13:22

Kieszonkowe na kolonii: ile dać dziecku pieniędzy i co zrobić, aby za szybko ich nie wydało?

Martwisz się, że twoje dziecko wyda całe kieszonkowe pierwszego dnia kolonii? Przed wyjazdem naucz swoją pociechę zarządzać gotówką. Podpowiadamy, jak to zrobić.

dziecko dodano: 25.06.2015 07:34

Kolonie: jak i kiedy należy powiadomić kuratorium?

Sprawdzenie bezpieczeństwa dziecka na wakacyjnym wyjeździe jest podstawą! Skargi dziecka, niepokojące zachowanie, czy zły stan zdrowia na kolonii powinny być sygnałem do interwencji. Sprawdź, do kogo możesz zwrócić się po pomoc i gdzie jej szukać!

bezpieczeństwo dziecka dodano: 21.06.2015 07:44

Wakacje z dziadkami? Jakie zalety i wady?

Przedszkole zamknięte, a do rodzinnego urlopu pozostał jeszcze miesiąc. Co zrobić z naszym dzieckiem. Może wakacje u dziadków? Czy to dobry pomysł?

urlop z dziadkami dodano: 15.07.2014 08:19 | odpowiedz (1)

Co zrobić z dzieckiem w wakacje? Porady dla pracujących rodziców

Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi coroczny problem pracujących rodziców – co zrobić z dzieckiem w okresie letnim, wolnym od szkoły i przedszkola. Zobacz, jakie masz możliwości zorganizowania wakacji 2014 swojemu dziecku.

dziecko w wakacje dodano: 01.07.2014 13:47

Kolonie - co dziecko powinno zabrać na kolonię? Bagaż kolonisty

Pierwsza kolonia to wielki stres i przeżycie zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Opiekunowie niestety często popadają w skrajność i pakują dziecku do walizek setki rzeczy, które na koloniach w ogóle się nie przydają. Mówimy, co dziecko powinno zabrać na kolonię.

dziecko na kolonii dodano: 10.07.2014 06:55

Jak SPAKOWAĆ DZIECKO na KOLONIĘ? Co dziecko powinno zabrać na wakacyjny wyjazd?

Twoja pociecha pierwszy raz wyjeżdża na kolonie i boisz się, czy da sobie radę bez ciebie. Nie wiesz, jak wyposażyć dziecko, aby niczego mu nie zabrakło, a jednocześnie nie miało ważącej 50 kg torby? Sprawdź, co jest najpotrzebniejsze podczas wakacji na koloniach lub obozie.

BAGAŻ dodano: 25.06.2015 11:36

Czego nie dawać dziecku na kolonie? Lista rzeczy, których lepiej nie pakować!

Wysyłasz dziecko na kolonię i martwisz się, czy ma spakowane wszystko, co może mu być potrzebne. My nie będziemy pisać, co mu się przyda i koniecznie co musi mieć, natomiast piszemy czego LEPIEJ MU NIE DAWAĆ!

dziecko na koloniach dodano: 25.06.2015 07:30

PIERWSZE KOLONIE I OBOZY - PORADNIK DLA RODZICÓW. Czy odwiedzać dziecko na koloniach?

Wielu rodziców wstrzymuje decyzję o pierwszym samodzielnym wyjeździe dziecka ze względu na strach przed zbyt długą rozłąką. Czy dzieci odbierają to w ten sam sposób, czy odwiedzanie dziecka na koloniach to dobry pomysł?

dziecko dodano: 23.06.2015 07:46

JAK PODRÓŻOWAĆ Z DZIECKIEM? Jak zorganizować wakacyjny wyjazd z niemowlakiem?

Wyjazd z małym dzieckiem tylko z pozoru może wydawać się skomplikowany. Najważniejsze to wcześniej wszystko sobie dobrze zaplanować: przygotować listę potrzebnych rzeczy, z ogromną dokładnością wybrać miejsce kwaterunku i, w miarę możliwości, być przygotowanym na wszelkie zaskakujące sytuacje.

dziecko w podróży dodano: 15.07.2014 08:16 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Czesław Bielecki, mąż Ilony Łepkowskiej?

Kim jest Czesław Bielecki, mąż Ilony Łepkowskiej? Królowa polskich seriali ...

dziecko na wakacjach szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dziecko na wakacjach. Wszystko na temat dziecko na wakacjach na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.