porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy można nie posyłać dziecka na religię w szkole?

Nie mamy obowiązku posyłać dziecka na religię – to oczywiste. Ale też wcale nie takie proste, jak się okazuje w codziennej praktyce. Odmowa posłania dziecka na religię może spiętrzyć trudności.

dyskryminacja dodano: 07.09.2012 13:26 | odpowiedz (5)

Sala lekcyjna w szkole: jak powinna wyglądać?

Zdarza się, że dzieci podczas zajęć lekcyjnych mają problemy z koncentracją, czy nie są w stanie przepisać z tablicy notatek, bo po prostu ich nie widzą. W tym wypadku, sala lekcyjna nie jest dobrze rozwiązania pod względem funkcjonalnym.

klasa dodano: 20.10.2014 11:21
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Na Balu Dziennikarzy, u boku Magdaleny Waligórskiej, aktorki znanej z ...

dziecko w szkole szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dziecko w szkole. Wszystko na temat dziecko w szkole na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.