porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy CAŁOWANIE kobiety W RĘKĘ i przepuszczanie jej w drzwiach przodem to dobra tradycja?

W polskiej tradycji utarło się, że na powitanie i pożegnanie kobietę całuje się w rękę. Podobnie jest z przepuszczaniem kobiet w drzwiach. Czy rzeczywiście takich zasad savoir vivre’u i wyrazów okazywania szacunku oczekują współczesne kobiety?

8 marca dodano: 08.03.2012 11:52 | odpowiedz (3)

Alkohol na Dzień Kobiet - Który wybrać? Radzi Marek Kondrat.

Dzień Kobiet to dobra okazja, aby napić się dobrego alkoholu. Marek Kondrat poleca na ten dzień szampańskie bąbelki. Sprawdź, jaki alkohol wybrać na dzień kobiet.

8 marca dodano: 06.03.2016 12:45

Obchody Dnia Kobiet w PRL-u i dziś

8 marca to ważna dla wszystkich Pań data w kalendarzu. W dniu swojego święta mogą, zgodnie ze znanym powiedzeniem, "leżeć i pachnieć". Nie zawsze tak było. Dzień Kobiet w Polsce zdecydowanie zmienił swoją formę od czasów PRL-u. Jak wtedy wyglądało święto płci pięknej, a jak obchodzimy je dziś?

dzień kobiet historia dodano: 04.03.2015 13:21

Jak obchodzić Dzień Kobiet?

Dzień Kobiet to święto z długą tradycją. W Polsce kojarzy się z czerwonymi goździkami, podobnie w Wietnamie. Na Ukrainie jest to dzień wolny od pracy zaś w Iranie święto zakazane! Mówimy, jak obchodzić Dzień Kobiet.

8 marca dodano: 04.03.2015 14:09

Wierszyki na Dzień Kobiet dla dziewczynek. Jakie są?

8 marca to od 1910 roku święto kobiet. Jakie życzenia w Dzień Kobiet mogą koleżankom przekazać uczniowie? Wierszyki są dobrym rozwiązaniem, podajemy kilka z nich.

8 marca dodano: 04.03.2015 23:39 | odpowiedz (1)

Dzień Kobiet w babskim gronie. Jak spędzić 8 marca z koleżankami?

Nie masz z kim spędzić Dnia Kobiet? 8 marca spotkaj się z przyjaciółkami na niezapomnianym babskim wieczorze! Oto dobre pomysły na Dzień Kobiet 2015 w damskim gronie.

8 marca dodano: 04.03.2015 14:50

Jaki prezent na Dzień Kobiet? Zrób TEST i dowiedz się, co kupić

Wybór prezentu z okazji Dnia Kobiet nie jest łatwy. Zanim więc podejmiesz decyzję, co sprezentować ukochanej 8 marca rozwiąż test - odpowiedź na pytanie, jaki jest najlepszy prezent na Dzień Kobiet dla twojej wybranki nasunie Ci się sama!

8 marca dodano: 04.03.2015 15:35 | odpowiedz (1)

5 pomysłów na udany Dzień Kobiet. Co zaplanować na 8 marca?

Choć wiele kobiet twierdzi, że Dzień Kobiet to przeżytek, to jednak wszystkie lubią być w tym dniu celebrowane. Nie masz pomysłu na 8 marca? Nie wiesz, jaki prezent wręczyć ukochanej kobiecie? Skorzystaj z naszych rad i zdobądź się na coś ekstra.

8 marca dodano: 03.03.2015 16:18

SMS-y na DZIEŃ KOBIET dla babci. Jak złożyć życzenia babci 8 marca?

Życzenia na Dzień Kobiet to najpiękniejsza tradycja związana z tym świętem. 8 marca wszyscy panowie zdobywają się na gest i wysyłają sympatyczne SMS-y swoim żonom i dziewczynom. Ale czy pamiętają także o babciach? Przedstawiamy najpiękniejsze życzenia SMS dla babci z okazji Dnia Kobiet!

sms na dzień kobiet dodano: 03.03.2015 16:31

SMS-y na DZIEŃ KOBIET dla dziewczyny. Jak złożyć życzenia swojej sympatii?

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Nie masz jeszcze pomysłu na życzenia dla swojej dziewczyny? Chciałbyś wysłać swojej sympatii życzenia SMS-em, ale nie wiesz, jak wyrazić swoje uczucia? Przeczytaj nasze propozycje romantycznych i śmiesznych życzeń z okazji Dnia Kobiet dla każdej dziewczyny!

sms na dzień kobiet dodano: 03.03.2015 16:29
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Męczyńska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Oglądając seriale i filmy nie zastanawiamy się zazwyczaj, kto stoi ...

dzień kobiet szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dzień kobiet. Wszystko na temat dzień kobiet na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.