porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dzień Kota! Dlaczego warto mieć kota?

Światowy Dzień Kota przypada 17 lutego. A dlaczego warto mieć kota? Miłośnicy kotów wiedzą, dlaczego. Ci jeszcze nieprzekonani kociarze powinni wiedzieć, dlaczego warto mieć w domu kota. Dlaczego ci, co już kota mają, nie wyobrażają sobie życia bez niego. Mówimy, dlaczego warto mieć kota!

kot dodano: 16.02.2016 15:34

Światowy Dzień Kota: Co robić, aby twój kot był szczęśliwy?

Szczęśliwy kot pozornie nie wygląda inaczej niż kot nieszczęśliwy. Ale tak myślą wyłącznie ci, którzy o kotach wiedzą mało lub nic. Co robić, żeby kot był szczęśliwy? To pytanie pojawia się w głowie każdej osoby, która dzieli swój dom z mruczącym zwierzęciem. Uwaga, to nie będzie zbyt proste...

kot dodano: 17.02.2015 08:51 | odpowiedz (1)

Wygląd kota. Jak pielęgnować zwierzę?

Zdrowie domowych kotów zależy tylko od ich właścicieli. Jeśli kot będzie zadbany, pożyje długo. Jak dbać o futro naszego czworonoga? Jak kąpać i chronić przed pchłami? Dowiedz się, jak pielęgnować kota, by był czyścioszkiem i towarzyszył nam jak najdłużej w dobrym zdrowiu?

czystość dodano: 17.02.2012 13:47

Dlaczego koty są niezwykłe? Poznaj bliżej koty domowe, dowiedz się czemu ludzie je podziwiają?

Światowy Dzień Kota jest obchodzony 17 lutego. Wprawdzie nie wszyscy należą do ich miłośników, jednak mało kto potrafi przejść obok kota obojętnie. Jakimi niespotykanymi cechami odznaczają się te czworonogi? Na czym polega ich urok? Mówimy, dlaczego koty są niezwykłe.

drapieżnik dodano: 16.02.2016 06:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Daniel Olbrychski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Daniel Olbrychski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Daniel Olbrychski. Polski aktor filmowy i teatralny, jeden z ulubionych ...

Dzień Kota szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Dzień Kota. Wszystko na temat Dzień Kota na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.