porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak wyczyścić pluszowego misia?

Stary pluszowy miś - pamiątka z dzieciństwa, jest już trochę brudny. Właściwie - bardzo brudny. A tak naprawdę - lepi się od brudu, cały jest zakurzony i pewnie pełen roztoczy. Co robić?

jak prać pluszaki dodano: 25.11.2014 06:31

Gdzie można zreperować zabawki w Warszawie?

Ułamana łapka, noga, zepsuty mechanizm wewnętrzny, naderwane ucho. Jeśli twoja zabawka cierpi, na którąś z tych przypadłości nie musisz jej wcale wyrzucać. Od pewnego czasu znaleźć można lekarzy zabawkowych, którzy za niewielką opłatą naprawią ukochaną zabawkę twojego dziecka. Mówimy, gdzie w Warszawie naprawić zabawki.

jak naprawić zabawki dodano: 25.11.2014 05:36

SENNIK. Sny o zabawkach – interpretujemy sny o kolejkach, klockach i misiach. Co znaczy, gdy śnią ci się zabawki?

Sny o grach i zabawach z dzieciństwa z jednej strony świadczą o niedoborach wartości duchowych w twoim życiu: miłości, akceptacji, przyjaźni, samorealizacji. Z drugiej niosą nadzieję na lepsze jutro, są zapowiedzią radosnych spotkań, prowokują do uśmiechu. Mówimy, co jeszcze oznaczają sny o zabawkach!

bajki dodano: 24.11.2014 16:34

Kto wymyślił pluszowego misia?

Trudno dziś wyobrazić sobie jakikolwiek sklep z zabawkami lub dziecięcy pokój bez pluszowego misia. Tymczasem zabawkę tę wymyślono dopiero na początku XX wieku!

historia misia dodano: 25.11.2014 07:21 | odpowiedz (3)

25.11: Światowy DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Jak powstało to święto?

Misie to prawdziwi kosmopolici – mają je dzieci na całym świecie. Dziś pluszowe misie mają swoje święto. Jaki był początek tej pięknej tradycji?

miś dodano: 25.11.2014 07:27 | odpowiedz (1)

Najpiękniejsze książki o MISIACH [Dzień Pluszowego Misia] - przegląd

Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci... - to zdanie z piosenki, śpiewanej wiele lat temu przez jednego z najbardziej znanego misia w Polsce, nic nie straciło na aktualności. Ba! Dzieci nie tylko lubią misie, one je uwielbiają! Prezentujemy najpiękniejsze książeczki o misiach z ostatnich lat i i najbardziej ulubione!

książki dodano: 25.11.2014 11:47

Dlaczego w języku angielskim pluszowe misie nazywa się Teddy bears?

Polskie słowo miś to zdrobniała forma rzeczownika miedźwiedź, oznaczającego jedzącego miód, od którego pochodzi dzisiejsze niedźwiedź. Dlaczego jednak angielskie dzieci tę pluszową zabawkę nazywają Teddy?

Edward VII dodano: 25.11.2014 07:15
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Klaus Barbie. „Rzeźnik z Lyonu” złapany przez łowców nazistów

Klaus Barbie, znany jako „Rzeźnik z Lyonu” był jednym z ...

dzień pluszowego misia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dzień pluszowego misia. Wszystko na temat dzień pluszowego misia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.