porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Zielone piwo z okazji Dnia Świętego Patryka - prosty przepis na piwo w oryginalnym kolorze.

Obchody Dnia Świętego Patryka kojarzą się nam nie tylko z irlandzką whiskey czy Guinnessem, ale również z zielonym piwem. Sprawdź, jak zrobić je w domu.

dzień świętego Patryka dodano: 08.07.2016 12:50 | odpowiedz (1)

Drinki na Dzień świętego Patryka - co pić jeśli nie piwo?

Dzień świętego Patryka, wypada 17 marca. tego dnia wszyscy Irlandczycy hucznie obchodzą świeto patrona swojego kraju - zarówno w Irlandii, jak i zagranicą. A wiadomo, że kazda okazja jest dobra by się bawic, wiec do Iralndczyków chętnie przyłączają się przedstawiciele innych narodów. Co pić w dniu świętego Patryka, jeśli nie lubimy piwa?

drinki dodano: 17.03.2015 09:31

Kuchnia irlandzka: cechy charakterystyczne

Irlandia słynie  na świecie ze swojej whiskey, a także kawy po irlandzku. Ale Irlandczycy coś przecież jedzą. W kuchni irlandzkiej królują... ziemniaki. Przygotowywane nie wiele sposobów. Jednym z nich jest colcannon. Na swiecie znany jest też irish stew, czyli gulasz irlandzki.

Colcannon przepis dodano: 17.03.2016 16:18

Dzień św. Patryka: czy 17 marca to dzień piwa?

Czy dzień św. Patryka jest świętem piwa? Kiedy jest święto piwa? Amatorzy piwa nie potrzebują specjalnego święta, by się nim raczyć - do tego każda okazja jest dobra. Ale jest taki dzień, gdy jest to szczególnie uzasadnione i usprawiedliwione - święto piwa obchodzone w Irlandii, a także w Polsce 17 marca.

17 marca dodano: 01.03.2015 08:44

Dzień Świętego Patryka 17 marca – jak uczcić święto piwa?

Dzień Świętego Patryka przypada 17 marca. Jak się obchodzi to święto? Co Irlandczycy i ich sympatycy robią i... piją tego dnia? Mówimy, jak należy obchodzić Dzień Świętego Patryka.

dzień świętego Patryka dodano: 01.03.2015 08:55

Dzień Św. Patryka, czyli święto zielonego piwa. Gdzie i jak się je obchodzi? [VIDEO]

Dzień Świętego Patryka to nie tylko irlandzkie święto piwa. To także uroczystość religijna i zwyczaj znany nie tylko w Irlandii. Kto oprócz Irlandczyków obchodzi to święto?

dzień świętego Patryka dodano: 01.03.2015 08:56 | odpowiedz (6)

Święty Patryk – kim był? Dlaczego jego święto przypada 17 marca?

W marcu w wielu krajach hucznie świętuje się Dzień Świętego Patryka. 17 marca Irlandczycy na całym świecie będą obchodzić Dzień św. Patryka. Także w Polsce święto to jest popularne. Skąd się wzięło i kim był św. Patryk? Co warto wiedzieć o tym święcie, żeby błysnąć wiedzą w towarzystwie.

dzień świętego Patryka dodano: 01.03.2015 08:53 | odpowiedz (1)

Czy po kolejnym drinku kobieta wydaje się ładniejsza?

Drink może podziałać rozweselająco, sprawić, że u mężczyzn narasta chęć zaciągnięcia do łóżka napotkanej na imprezie kobiety. Według brytyjskich naukowców wcale nie oznacza to, że panowie nagle tracą po alkoholu ostrość widzenia i wszystkie panie jawią się im jako przepiękne boginie!

alkohol dodano: 05.10.2011 18:07
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Aleksandra Popławska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Aleksandra Popławska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Aleksandra Popławska zagra jedną z głównych ról w nowym serialu ...

dzień św. Patryka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dzień św. Patryka. Wszystko na temat dzień św. Patryka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.