porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dzień wolności podatkowej. Co oznacza? Jaką ma historię?

Czy wiesz, co to takiego Dzień Wolności Podatkowej? W Stanach Zjednoczonych to symboliczne święto obchodzone jest od ponad stu lat, a w Polsce - od ponad 20-tu.

ekonomia dodano: 08.03.2016 10:19

Wojciech Modest Amaro ugotuje dla Baracka Obamy. O co chodzi?

Do Polski zjeżdżają się przedstawiciele największych państw na świecie. 4 czerwca odbędą się bowiem obchody związane z 25. rocznicą demokratycznych wyborów. Uroczystą kolację dla wszystkich przybyłych do naszego kraju przywódców przygotuje najlepszy polski szef kuchni - Wojciech Modest Amaro.

amaro dodano: 03.06.2014 09:22

Obama w Polsce. 3-4 czerwca - jaki cel wizyty? [PROGRAM]

Oficjalnie potwierdzono informację o przylocie Baracka Obamy do Polski. Prezydent Stanów Zjednoczonych odwiedzi nas w czerwcu tego roku. Jaki jest program wizyty?

barack obama dodano: 03.06.2014 09:21
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paweł Tanajno, kandydat na prezydenta [KARIERA, RODZINA]
Paweł Tanajno, kandydat na prezydenta [KARIERA, RODZINA]

Paweł Tanajno to kandydat na urząd Prezydenta RP w wyborach ...

dzień wolności szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dzień wolności. Wszystko na temat dzień wolności na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.