porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dziewanna ogrodowa - jak wykorzystać ją dla zdrowia?

Dziewanna to roślina dwuletnia, w pierwszym roku wypuszcza liście, duże, szerokie, gęsto owłosione. W drugim wytwarza kwiatostany. Kwiaty są złocistożółte, osadzone po kilka na górnej części łodygi. Dziewanna dorasta do 2 metrów. Sprawdź, jak wykorzystać ją dla zdrowia.

dziewanna dodano: 20.07.2016 17:09

Dziewanna: jakie są odmiany dziewanny?

Dziewanna to piękna roślina czarująca swoimi delikatnymi kwiatami w różnych barwach, od białego przez żółty i różowy do mocnego fioletu.

dziewanna dodano: 15.03.2015 19:46
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Łukasz Tusk, poseł PO?

Czy poseł na sejm Łukasz Tusk jest spokrewniony z byłym ...

dziewanna wielokwiatowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dziewanna wielokwiatowa. Wszystko na temat dziewanna wielokwiatowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.