porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

DEFICYT BUDŻETOWY - co oznacza to pojęcie? Czy w 2012 roku zabraknie środków na funkcjonowania państwa?

Dane Ministerstwa Finansów pokazują, że deficyt budżetu państwa zamiast się zmniejszyć, w tym roku znowu się powiększy. Niby nic nowego, ale tym co niepokoi najbardziej, jest tempo tego powiększania. Ile pieniędzy brakuje w państwowej kasie? Poznaj dane Ministerstwa Finansów.

deficyt budżetowy dodano: 19.03.2012 06:00

Dlaczego raty kredytów w złotówkach rosną, mimo że stopy procentowe pozostają bez zmian?

Rada Polityki Pieniężnej po raz kolejny postanowiła pozostawić stopy procentowe na tym samym poziomie. Nie zmienia ich już od czerwca 2011 roku. Mimo to WIBOR ciągle rośnie, przez co płacone co miesiąc raty wziętych w złotówkach kredytów mieszkaniowych są coraz większe. Oto przyczyny tej tendencji.

kredyt hipoteczny dodano: 15.11.2011 15:02

Co to jest PKB? Kiedy mamy wzrost gospodarczy? Czym jest dziura budżetowa?

Uważa się, że Produkt Krajowy Brutto pokazuje, jak bogate jest dane państwo. Czy to prawda? Jak mierzyć zamożność obywateli? Czym jest i jak powstaje deficyt budżetowy? Jak walczyć z dziurą budżetową?

deficyt budżetowy dodano: 31.10.2011 22:15

Ile pieniedzy zabraknie na emerytury w 2015 roku?

Ponad pięćdziesiąt miliardów złotych. Ta astronomiczna kwota to dziura w finansach Funduszu Ubezpieczeń Społecznych jak pojawi się w nim już w 2015 roku!

emerytury dodano: 17.09.2014 12:15 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Joanna Keszka - kim jest? Co o niej wiemy [KARIERA, RODZINA]
Joanna Keszka - kim jest? Co o niej wiemy [KARIERA, RODZINA]

Joanna Keszka prowadzi najseksowniejszy projekt skierowany do kobiet, czyli Barbarellę ...

dziura budżetowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dziura budżetowa. Wszystko na temat dziura budżetowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.