porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak uchronić dziecko przed sextingiem?

Niebezpieczna zabawa nastolatków z Zachodu - sexting - dotarł do Polski. Dowiedz się na czym polega to zachowanie, jaki jest stosunek polskiego prawa do sextingu. Mówimy także co zrobić, aby sexting nie zagrażał twojemu dziecku. 

jak chronić dziecko dodano: 27.02.2012 12:11

Obywatelski projekt ustawy penalizującej edukację seksualną Dzierżawskiego - o co chodzi?

Komitet Inicjatywy Ustawodawczej "Stop Pedofilii" walczy o zmiany w kodeksie karnym. Chcą aby propagowanie podejmowania przez małoletnich czynności seksualnych podlegało karze. Sama inicjatywa wydaje się być słuszna, jednak czy to nie przesada?

edukacja dodano: 10.09.2014 14:43

Czy wiesz o czym było kontrowersyjne przemówienie w Sejmie Mariusza Dzierżawskiego, szefa fundacji Pro

Projekt ustawy komitetu „Stop pedofilii" jest krótki: karze grzywny, ograniczenie wolności, albo pozbawienia wolności do lat 2, podlega kto publicznie propaguje lub pochwala podejmowanie przez małoletnich poniżej lat 15, zachowań seksualnych. Jego autorem jest Mariusz Dzierżawski, szef fundacji Pro.

ABORCJA dodano: 18.09.2014 12:58
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ryszard Petru - kim jest? KARIERA, RODZINA

Ryszard Petru głośno zaznaczył w mediach swoją obecność, gdy w ...

edukacja seksualna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. edukacja seksualna. Wszystko na temat edukacja seksualna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.