porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Licytacja mieszkania za długi czynszowe - jak jej uniknąć?

Gdy nie regulujemy zobowiązań finansowych w terminie, opóźniamy się z opłatą za mieszkanie lub w ogóle jej nie płacimy, powstaje poważne zadłużenie. Wierzyciel, któremu zalegamy z opłatami, może doprowadzić wtedy do egzekucji komorniczej, w tym eksmisji z lokalu lub jego licytacji. Jak jej uniknąć?

eksmisja dodano: 17.12.2014 15:46

Jak wstrzymać egzekucję komorniczą? Umorzenie postępowania komorniczego [PORADNIK]

Egzekucja komornicza nie należy do najprzyjemniejszych doświadczeń życiowych. Ale postępowanie egzekucyjne można umorzyć lub zawiesić. W jakich sytuacjach jest możliwe umorzenie bądź zawieszenie postępowania egzekucyjnego? Jak bronić się przed komornikiem?

umorzenie postępowania dodano: 28.02.2014 13:05 | odpowiedz (1)

Ile może zabrać komornik z emerytury?

Coraz więcej emerytów ma problem ze spłacaniem kredytów. Wtedy do akcji wkraczają komornicy, którzy ściągają należności bezpośrednio z emerytur wypłacanych przez ZUS. Czy mogą zabrać całą emeryturę?
emeryci dodano: 15.02.2013 15:27 | odpowiedz (1)

Jak uniknąć komornika? [SPRAWDZONE SPOSOBY]

Coraz więcej Polaków żyje na kredyt, a ich długi rosną w zastraszająco szybkim tempie. Komornik na karku? Dziś nie należy to do rzadkości. Polacy łapią się wszelkich sposobów, by uniknąć odpowiedzialności przed komornikiem. Jak się ustrzec komornika?

długi dodano: 26.09.2014 11:49

Co zrobić, gdy bank zablokuje nam środki na koncie?

Według prawa, w obliczu pewnych sytuacji bank, w którym posiadamy jakiekolwiek środki – ma obowiązek je nam zablokować. Co zrobić, kiedy spotka nas takie zdarzenie? Jak postępować w relacjach z bankiem? Kiedy bank może sobie pozwolić na blokadę pieniędzy na naszym koncie, a kiedy łamane jest prawo?

totalmoney.pl dodano: 07.08.2012 11:46

Czym jest bankowy tytuł egzekucyjny?

Wyjaśniamy, czym jest bankowy tytuł egzekucyjny. Dowiedz się, co to za dokument i jakie skutki prawne wiążą się z jego podpisaniem.

dodano: 04.05.2015 14:27
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kinga Jasiewicz- kim jest maturzystka, która pozwała Okręgową Komisję Egzaminacyjną?
Kinga Jasiewicz- kim jest maturzystka, która pozwała Okręgową Komisję Egzaminacyjną?

Maturzystka Kinga Jasiewicz nie dostała się na wymarzone studia stomatologiczne ...

egzekucja komornicza szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. egzekucja komornicza. Wszystko na temat egzekucja komornicza na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.