porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak rozpoznać NATURALNE KOSMETYKI? Na co zwrócić uwagę wybierając KOSMETYKI EKOLOGICZNE?

Wraz z modą na ekologię nastało większe zainteresowanie naturalnymi kosmetykami. Jak wybrać te odpowiednie? Dowiedz się, jak rozpoznać prawdziwe kosmetyki naturalne i organiczne. Mówimy wszystko o ekokosmetykach.

eko certyfikat dodano: 05.01.2013 16:56

Czy EKOKOSMETYKI są dobre dla każdego? Ekokosmetyki doskonałe do każdego rodzaju skóry?

Wydaje ci się, że jak sięgasz po tzw. zdrową żywność, zdrowe kosmetyki, to masz zagwarantowane lepsze zdrowie i urodę? Otóż niekoniecznie. Bo to, co z natury ma być naturalne, także może szkodzić. To raz. A dwa, że trzeba umieć wybierać, bo "nie wszystko złoto, co się świeci".

alergia na kosmetyki dodano: 07.11.2012 07:09
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paulina Sykut – kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Paulina Sykut – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Paulina Sykut jest obecnie jedną z najwazniejszych i najbardziej rozpoznawalnych ...

ekokosmetyki certyfikat szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ekokosmetyki certyfikat. Wszystko na temat ekokosmetyki certyfikat na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.