porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest LUKAS PAPADEMOS premier Grecji? GRECJA BANKRUTEM?

Czy LUKAS PAPADEMOS uratuje Grecję przed bankructwem? Nowy premier Grecji to szanowany ekonomista. Szef tymczasowego rządu koalicyjnego chce uchronić swój kraj przed bankructwem. Przeczytaj kim jest LUKAS PAPADEMOS? Czy nowy premier Grecji ma szanse na uratowanie swojego kraju?

bankructwo dodano: 11.11.2011 10:00

Dlaczego warto czytać strony Głównego Urzędu Statystycznego? Czego ciekawego możemy się z nich dowiedzieć?

Rocznik statystyczny to dla wielu osób równie nudna lektura jak książka telefoniczna. Jednak na podstawie badań statystycznych GUS  podejmowane jest wiele decyzji o charakterze krajowym i międzynarodowym. Dlaczego statystyka jest ważna?

dane dodano: 22.11.2011 14:05

Czym jest DŁUG PUBLICZNY?

Co to jest dług publiczny? W centrum Warszawy straszy wielki licznik, ustawiony z inicjatywy profesora Leszka Balcerowicza, prezentujący rosnący wskaźnik długu publicznego i jego wysokość w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Czy to oznacza, że każdy z nas może czuć się dłużnikiem? Czy grozi nam scenariusz grecki?

dług publiczny dodano: 02.12.2011 07:24

Serial SPOKOJNIE, TO TYLKO EKONOMIA. Kto wytłumaczy Polakom zasady ekonomii?

Wojciech Pokora, Jolanta Fraszyńska, Tomasz Karolak, opowiedzą nam o ekonomii. Serial "Spokojnie, to tylko ekonomia" ma być pouczający, przyjemny i zabawny. Kto nie wierzy, niech siądzie przed telewizorem i włączy kanał TVP1 o godz. 20:20.

Jolanta Fraszńska dodano: 03.02.2013 10:53 | odpowiedz (1)

Co to są koszty społeczne? Kto je ponosi i kiedy? Jak się je liczy?

Koszty społeczne to straty ponoszone przez grupę osób w wyniku działalności produkcyjnej lub usługowej, z którą nie są one związane.

co to są koszty społeczne dodano: 12.02.2015 13:20

Dzień wolności podatkowej. Co oznacza? Jaką ma historię?

Czy wiesz, co to takiego Dzień Wolności Podatkowej? W Stanach Zjednoczonych to symboliczne święto obchodzone jest od ponad stu lat, a w Polsce - od ponad 20-tu.

dzień wolności dodano: 08.03.2016 10:19

Która SZKOŁA EKONOMICZNA jest najlepsza? GDZIE STUDIOWAĆ i jakie kierunki studiów wybrać?

Polskie uczelnie ekonomiczne należą do czołówki szkół Europy Środkowo-Wschodniej. Gdzie studiować, która szkoła ekonomiczna jest najlepsza, jakie kierunki studiów wybrać? Sprawdź wyniki międzynarodowego rankingu studiów ekonomicznych Eduniversal.

Eduniversa dodano: 23.01.2012 08:54
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Piotr Tymochowicz: KIM JEST, CO OSIĄGNĄŁ? Co wiemy o słynnym specjaliście ds. wizerunku?
Piotr Tymochowicz: KIM JEST, CO OSIĄGNĄŁ? Co wiemy o słynnym specjaliście ds. wizerunku?

Piotr Tymochowicz to znany i kontrowersyjny specjalista ds. wizerunku. Współpracował ...

ekonomia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ekonomia. Wszystko na temat ekonomia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.