porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Bieńkowska - SORRY, ale mamy taki klimat - Komentarze

SORRY, ale TAKI MAMY KLIMAT. Jak internet i politycy interpretują słowa nowej Elżbiety Bieńkowskiej?

Elżbieta bieńkowska komentarze dodano: 22.01.2014 12:42

Kobiety rządzą! Dowiedz się, jakie kobiety stoją na czele ministerstw w rządzie Tuska

W nowym rządzie Donalda Tuska zaszły zasadnicze zmiany. Premier zmniejszył liczbę kobiet zasiadających na stanowiskach ministrów. Ministrami swoich resortów pozostaną w dalszym ciągu Barbara Kudrycka i Elżbieta Bieńkowska. Dwie nowe panie minister, to Krystyna Szumilas i Anna Mucha.

Anna Mucha dodano: 20.11.2011 07:56

Kim jest JACEK ROSTOWSKI? Wstyd mi za was! - czym zasłynął MINISTER FINANSÓW?

Jacek Rostowski to minister finansów w rządzie premiera Donalda Tuska, jeden z najbardziej znanych polskich ekonomistów, który zasiada w nowym parlamencie. Pełnił już obowiązki ministra w ostatnim rządzie Platformy Obywatelskiej i dalej kontynuuje swoje ministerialne rządy. Kim jest Jacek Rostowski? Czym zasłynął w mediach? Co spowodowało jego niecodzienne zachowanie w Sejmie 17 lutego 2012, gdy wywołany do odpowiedzi przez posłów PiS, zareagował emocjonalnie; krzyczał, że PiS "nie broni interesów narodu polskiego"... "Wstyd mi za was!".

balcerowicz dodano: 17.11.2011 17:00 | odpowiedz (2)

Mateusz, Michalina i Zosia, dzieci Bieńkowskiej. Co o nich wiemy?

Sukces Elżbiety Bieńkowskiej, która została komisarzem ds. rynku wewnętrznego, może zaszkodzić jej sytuacji rodzinnej. Choć wszyscy Bieńkowscy zgodnie zapewniają, że wzajemnie się wspierają, to jednak nic nie zmieni faktu, że Bieńkowska wyjeżdża na 5 lat do Brukseli. Co z dziećmi?

dzieci dodano: 11.09.2014 13:00

Kim jest Adam Zdziebło?

Elżbieta Bieńkowska, podążając śladami Donalda Tuska, postanowiła objąć ważną posadę w strukturach Unii Europejskiej. Jeśli zostanie komisarzem - pozostawi za sobą pustą posadę ministra rozwoju i infrastruktury. Superministerstwo ulegnie jednak podziałowi, a Adam Zdziebło ma wziąć jedną z dwóch tek.

ministerstwo dodano: 04.09.2014 14:19

Kim jest SŁAWOMIR NOWAK - nowy szef Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej

Ministerstwo, na którego czele stanął Sławomir Nowak otrzymało nową nazwę - Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej i będzie odpowiadało za dużą część spraw poprzedniego Ministerstwa Infrastruktury. Kim jest i czym się do tej pory interesował nowy minister - Sławomir Nowak?

donald tusk dodano: 03.03.2012 11:27 | odpowiedz (4)

Kim jest nowa minister edukacji narodowej - KRYSTYNA SZUMILAS?

Krystyna Szumilas w poprzedniej kadencji rządu Donalda Tuska pełniła funkcję wiceminister edukacji narodowej. W nowym rządzie awansowała na ministra. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć o nowej minister edukacji narodowej?

Bogdan Zdrojewski dodano: 17.11.2011 16:31

MARCIN KOROLEC - kim jest nowy minister środowiska?

Marcin Korolec prywatnie jest mężem i ojcem czwórki dzieci. Zobacz jakie osiągnięcia zawodowe ma na swoim koncie dotychczasowy Minister Środowiska?

donald tusk dodano: 17.11.2011 13:06

Kim jest minister obrony narodowej - TOMASZ SIEMIONIAK?

Po dymisji Bogdana Klicha, od 2 sierpnia 2011r. urząd ministra obrony narodowej sprawuje Tomasz Siemoniak. Dowiedz się, kim jest i jakie zadania spoczywają na ministrze obrony narodowej?

Bogdan Zdrojewski dodano: 17.11.2011 16:32 | odpowiedz (4)

Kim jest minister skarbu - Mikołaj Budzanowski? Czym zajmuje się Ministerstwo Skarbu?

Obecny Minister Skarbu Państwa - Mikołaj Budzanowski - jest z wykształcenia historykiem-archeologiem. Zobacz jak przebiegała kariera polityczna tego urzędnika państwowego. Zobacz, czym zajmuje się Ministerstwo Skarbu Państwa.

donald tusk dodano: 18.11.2011 16:10
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Agatha Christie: co musisz wiedzieć o królowej kryminałów?

Agatha Christie jest najczęściej tłumaczonym autorem wszechczasów, a jeśli chodzi ...

ELŻBIETA BIEŃKOWSKA szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ELŻBIETA BIEŃKOWSKA. Wszystko na temat ELŻBIETA BIEŃKOWSKA na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.