porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak nauczyć dziecko PRZEGRYWAĆ?

Któż z nas lubi przegrywać? Często my dorośli nie jesteśmy w stanie darować sobie życiowej porażki, a co dopiero dziecko, które doświadcza jej po raz pierwszy? Zwykle nie wie jak poradzić sobie z towarzyszącymi mu wtedy emocjami, więc prosi o pomoc reagując w różny, często zaskakujący nas, sposób.

dziecko dodano: 20.02.2012 07:15

Co to jest SKALA BRAZELTONA? Jak bada się stan emocjonalny dziecka?

To pojęcie coraz częściej przewija się przez fora internetowe, poświęcone ciąży i opiece nad noworodkiem. Coraz częściej używają go również lekarze. Tylko co to właściwie oznacza? Co to jest SKALA BRAZELTONA?

badania po porodzie dodano: 04.04.2012 08:49 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Krzysztof Hołowczyc, kim jest kierowca rajdowy? Co o nim wiemy?

emocje dziecka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. emocje dziecka. Wszystko na temat emocje dziecka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.