porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co to jest LED? Na co zwrócić uwagę kupując lampy LED-owe?

Oprawy LED stają się coraz bardziej popularne w Polsce. Zwiększyły moc światła, rozwinęły wachlarz zastosowań. Na czym polega technologia LED? Jak kupić dobre lampy LED-owe? Już wyjaśniamy.

barwa światła dodano: 05.12.2011 15:55

CZUJNIKI RUCHU i ŚCIEMNIACZE. Jakie oszczędności przynosi przynosi korzystanie z regulacji oświetlenia?

Zarówno czujniki ruchu, jak i ściemniacze doskonale sprawdzają się w każdym domu - redukują w znacznym stopniu pobór energii elektrycznej. Jak ich używać?

Czujniki ruchu dodano: 27.02.2012 18:20

Jakie oświetlenie wybrać do poszczególnych pomieszczeń w domu, żeby zmniejszyć rachunki za prąd?

Źródła światła będą nam służyły przez długi czas, jeśli zostaną odpowiednio dobrane do miejsca, w którym je zainstalowano. Gdzie warto zainwestować w montaż lamp LED, a gdzie wystarczy tani halogen?

czujnik ruchu dodano: 26.01.2012 01:00

Oświetlenie LED. Dlaczego warto zamontować LED-y w domu?

Oświetlenie LED staje się w naszych domach standardem. Chcesz, aby oświetlenie w twoim mieszkaniu dostarczało odpowiedniej dawki światła, a do tego było energooszczędne i efektowne? Powinieneś rozważyć kupno żarówek z diodami LED, stworzonych na bazie innowacyjnej technologii, która powoli wypiera tradycyjne żarówki czy halogeny. Mówimy, dlaczego warto oświetlić wnętrza domu diodami.

diody led dodano: 18.10.2012 10:00

Świetlówka zamiast żarówki – czy to się nam opłaci?

Jedna energooszczędna świetlówka zaoszczędzi przez 10 lat prawie 400 zł. Tradycyjne żarówki możemy więc żegnać bez żalu.

energooszczędne źródła światła dodano: 03.11.2014 14:02

Czy diody LED są lepsze niż świetlówki kompaktowe?

Szereg malutkich świecących układów, znajdujących się wewnątrz diody LED to klucz do przewagi oświetlenia ledowego nad standardowym. Dzięki temu mogą w łatwy sposób stworzyć różne odcienie światła, w zależności od potrzeb użytkownika. To jednak nie jedyna przewaga LEDów nad świetlówkami.

diody led dodano: 11.05.2014 12:08

Lampy LED. Czy rzeczywiście są niedrogie?

Oświetlenie zużywa 15-20% energii elektrycznej gospodarstwa domowego. Ponieważ to duży wydatek, coraz więcej osób decyduje się na wymianę nieefektywnych żarówek, na nowoczesne rozwiązania energooszczędne, np. diody LED. Jednak czy są one w stanie w atrakcyjny sposób oświetlić wnętrza?

Aranżacje wnętrz dodano: 12.05.2014 10:05
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
JEREMY CLARKSON – kim jest, co osiągnął, RODZINA
JEREMY CLARKSON – kim jest, co osiągnął, RODZINA

Jeremy Clarkson, którego zobaczyć można w Top Gear, to angielski ...

Energooszczędne oświetlenie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Energooszczędne oświetlenie. Wszystko na temat Energooszczędne oświetlenie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.