porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Zwykły bohater - co wiemy o show TVN?

"Zwykły bohater" to konkurs, którego finał odbył się 5 grudnia 2011 roku w Teatrze Narodowym w Warszawie. Na czym polegał ten program, kto wziął w nim udział i kto został zwycięzcą pierwszej edycji? Mówimy wszystko na temat zwykłych bohaterów.

bank BPH dodano: 12.12.2011 15:16 | odpowiedz (1)

Kim była Irena Jarocka? LEGENDA POLSKIEJ MUZYKI

Piosenkarka Irena Jarocka zmarła 21 stycznia 2012 w Warszawie, w wieku 66 lat. Wykonawczyni takich hitów polskiej muzyki jak „Gondolierzy znad Wisły”, „Motylem jestem", "Kocha się raz", "Odpływają kawiarenki", "Wymyśliłam Cię" i "Beatlemania story". Kim była jedna z najpiękniejszych polskich piosenkarek? Jak Irena Jarocka odniosła sukces?

Budka Suflera dodano: 15.10.2014 03:22

ZWYKŁY BOHATER, co wiemy o akcji organizowanej przez TVN, bank BPH i portal Onet.pl?

Zwykły bohater to akcja telewizji TVN, banku BPH oraz portalu ONET.pl, której celem jest promowanie postaw ludzi wykazujących się odwagą, chęcią niesienia pomocy innym. Zwykły bohater ma być wzorem dla reszty społeczeństwa jak powinno się postępować w codziennym życiu. Kto został zwykłym-niezwykłym bohaterem?

bank BPH dodano: 12.12.2011 17:09

Jak dostać się do programu Ewy Drzyzgi? Zostań bohaterem ROZMÓW W TOKU

Nie trzeba być rodzicami Madzi z Sosnowca, żeby trafić do specjalnego odcinka Rozmów w toku. Ewa Drzyzga doceni każde odstępstwo od normy, więc jeśli masz historię, która mogłaby elektryzować widzów TVN, pchaj się śmiało przed kamerę. Jak trafić do Rozmów w Toku? Czy Ewa Drzyzga płaci swoim bohaterom za występ w Rozmowach w toku?

bartek waśniewski dodano: 18.04.2012 17:48 | odpowiedz (5)

Jak dostać się do programu ROZMOWY W TOKU? Ile możesz zarobić biorąc udział w programie EWY DRZYZGI?

Jak wziąć udział w popularnych "Rozmowach w toku". Gdzie się zgłosić? Czy można zarobić, będąc jedynie statystą wśród publiczności?

milionerzy dodano: 03.07.2012 11:24 | odpowiedz (3)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest święty Stanisław Papczyński?

Spowiednik króla Jana III Sobieskiego, założyciel Zgromadzenia Księży Marianów, błogosławiony ...

Ewa Drzyzga szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Ewa Drzyzga. Wszystko na temat Ewa Drzyzga na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.