porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Drugie exposé premiera Tuska. Co obiecał premier i jakie są możliwości realizacji jego obietnic?

Drugie exposé Donalda Tuska było wypełnione obietnicami. Ale czy uda się je wypełnić? Z pewnością wymagają one dużych pieniędzy. Mówimy, jakie są możliwości realizacji obietnic z drugiego exposé premiera Tuska.

co obiecał Tusk dodano: 12.10.2012 15:16

Kim jest BARTOSZ ARŁUKOWICZ - nowy MINISTER ZDROWIA w rządzie Tuska

Bartosz Arłukowicz to barwna postać w polskim parlamencie. Największa poselska strata lewicy. Jeden z lepszych transferów premiera Donalda Tuska do rządu PO-PSL. Lekarz pediatra, wykładowca Akademii Medycznej w Szczecinie został ministrem zdrowia. Kim jest zwycięzca drugiej edycji programu TVN - AGENT? 

Bartosz Arłukowicz dodano: 03.01.2012 06:01

EXPOSÉ TUSKA. Jakie reformy zapowiedział premier?

Co nas czeka pod rządami Platformy Obywatelskiej i Donalda Tuska? Objaśniamy najważniejsze punkty listopadowego wystąpienia szefa rządu.

donald tusk dodano: 20.11.2011 22:22

Kaczyński i Tusk podali sobie ręce. Dlaczego?

Niby skromny i niewiele znaczący gest, jednak w przypadku tych dwóch panów jest co najmniej symboliczny. Ogień i woda, ziemia i niebo, biały i czarny, Donald Tusk i Jarosław Kaczyński - wokół starć tych dwóch polityków już od lat kręci się polska polityka. Tusk wyjechał do Brukseli, niszcząc tym samym ową, wydawało się że niezniszczalną, dwubiegunowość.

donald tusk dodano: 01.10.2014 18:54

Drugie exposé premiera Tuska. Co to jest exposé?

Przyjęło się w Polsce, że exposé wygłasza premier w momencie zaprzysięgania rządu. Jednak Donald Tusk zamierza wygłosić drugie exposé w trakcie kadencji. Co to jest drugie exposé i czy faktycznie jest to exposé?

drugie exposé dodano: 12.10.2012 09:47

Polacy będą pracować znacznie dłużej. O ile zostanie wydłużony wiek emerytalny?

Polaków czeka rewolucja systemu emerytalnego. Będziemy pracować znacznie dłużej. Po co te zmiany? Jak wpłyną na wysokość emerytur?

budżet dodano: 10.12.2011 16:54 | odpowiedz (4)

DONALD TUSK kariera od robotnika do premiera. Prawdziwa historia Tuska

Opozycjonista w czasach PRL, pracownik fizyczny w spółdzielni i współzałożyciel partii rządzącej – Platformy Obywatelskiej. Jak Donald Tusk wszedł na tak wysokie stanowisko w państwie? Kim jest premier? Czy expose premiera to tylko puste obietnice?

 

 

donald tusk dodano: 18.12.2011 15:10 | odpowiedz (1)

Kim jest nowa minister edukacji narodowej - KRYSTYNA SZUMILAS?

Krystyna Szumilas w poprzedniej kadencji rządu Donalda Tuska pełniła funkcję wiceminister edukacji narodowej. W nowym rządzie awansowała na ministra. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć o nowej minister edukacji narodowej?

Bogdan Zdrojewski dodano: 17.11.2011 16:31

MARCIN KOROLEC - kim jest nowy minister środowiska?

Marcin Korolec prywatnie jest mężem i ojcem czwórki dzieci. Zobacz jakie osiągnięcia zawodowe ma na swoim koncie dotychczasowy Minister Środowiska?

donald tusk dodano: 17.11.2011 13:06

Kim jest minister obrony narodowej - TOMASZ SIEMIONIAK?

Po dymisji Bogdana Klicha, od 2 sierpnia 2011r. urząd ministra obrony narodowej sprawuje Tomasz Siemoniak. Dowiedz się, kim jest i jakie zadania spoczywają na ministrze obrony narodowej?

Bogdan Zdrojewski dodano: 17.11.2011 16:32 | odpowiedz (4)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krystian Wieczorek – kim jest? KARIERA, RODZINA
Krystian Wieczorek – kim jest? KARIERA, RODZINA

Serialowy amant i laureat plebiscytu VIVA Najpiękniejsi, a z wykształcenia ...

exposé szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. exposé. Wszystko na temat exposé na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.