porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaki klimatyzator do mieszkania?

Klimatyzator w mieszkaniu to dobry sposób na upały. Jeśli w twoim mieszkaniu jest duszno i gorąco, pomyśl o klimatyzacji. Dostępne na rynku klimatyzatory są estetyczne i funkcjonalne. Zanim kupisz klimatyzator, sprawdź jaki będzie odpowiedni do twojego mieszkania. Jak dobrać klimatyzator?

Air Condition dodano: 28.07.2013 17:51 | odpowiedz (3)

Jak radzić sobie z palącym słońcem? Jak rozpoznać udar słoneczny?

Na niebie nawet jednej chmurki, nagrzane powietrze ani drgnie, a słońce pali bezlitośnie. Jak radzić sobie z taką pogodą? Jak chronić się przed udarem słonecznym i jak go rozpoznać? Dowiedz się, jak przetrwać upalne, słoneczne dni.

słońce i upał dodano: 28.07.2013 13:32

Jak upał wpływa na zdrowie? Co robić w czasie upału, aby zachować dobre samopoczucie?

W kraju upały, staramy się unikać pełnego słońca i pić dużo płynów. Czy to wystarczy? Jak upały mogą zaszkodzić naszemu zdrowiu? Jak pomóc sobie i innym w wypadku przegrzania organizmu?

hipertermia dodano: 21.06.2013 13:56
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?

Andrzej Duda do niedawna polityk nieznany szerszemu gronu wyborców - zdobył ...

fala upałów szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. fala upałów. Wszystko na temat fala upałów na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.