porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaki klimatyzator do mieszkania?

Klimatyzator w mieszkaniu to dobry sposób na upały. Jeśli w twoim mieszkaniu jest duszno i gorąco, pomyśl o klimatyzacji. Dostępne na rynku klimatyzatory są estetyczne i funkcjonalne. Zanim kupisz klimatyzator, sprawdź jaki będzie odpowiedni do twojego mieszkania. Jak dobrać klimatyzator?

Air Condition dodano: 28.07.2013 17:51 | odpowiedz (3)

Jak radzić sobie z palącym słońcem? Jak rozpoznać udar słoneczny?

Na niebie nawet jednej chmurki, nagrzane powietrze ani drgnie, a słońce pali bezlitośnie. Jak radzić sobie z taką pogodą? Jak chronić się przed udarem słonecznym i jak go rozpoznać? Dowiedz się, jak przetrwać upalne, słoneczne dni.

słońce i upał dodano: 28.07.2013 13:32

Jak upał wpływa na zdrowie? Co robić w czasie upału, aby zachować dobre samopoczucie?

W kraju upały, staramy się unikać pełnego słońca i pić dużo płynów. Czy to wystarczy? Jak upały mogą zaszkodzić naszemu zdrowiu? Jak pomóc sobie i innym w wypadku przegrzania organizmu?

hipertermia dodano: 21.06.2013 13:56
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nie żyje Agnieszka Kotlarska. Kim była?

Agnieszka Kotlarska to polska aktorka, znana przede wszystkim z filmu ...

fala upałów szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. fala upałów. Wszystko na temat fala upałów na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.