porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Oliwa z oliwek nie tylko do jedzenia - do czego można użyć oliwy?

W kuchni najlepiej sprawdza się oliwa z oliwek typu extra virgin, która jest wytłaczana z oliwek tuż po zbiorze. Jest ona najsmaczniejsza, najzdrowsza i najdroższa. Na co dzień miej na podorędziu oliwę gorszej jakości, które świetnie nadaje się zarówno w kuchni jak i... do innych celów. Do czego w gospodarstwie domowym możesz używać oliwy z oliwek?

odżywka do włosów dodano: 22.06.2016 10:04

Farbowanie włosów w domu - jak wybrać najlepszy kolor?

Bardzo wiele kobiet farbuje włosy, a spośród nich - większość wykonuje ten zabieg samodzielnie. Domowa koloryzacja wcale nie jest trudna, w dodatku znacznie tańsza niż u fryzjera. Żeby efekt farbowania włosów był zadowalający, trzeba jedynie umiejętnie dobrać kolor farby. Jak to zrobić?

farbowanie włosów dodano: 21.09.2011 09:31
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Krzysztof Tyniec i czego dokonał?
Kim jest Krzysztof Tyniec i czego dokonał?

Krzysztofa Tyńca zapewne pamiętają wielbiciele show „Taniec z gwiazdami” (2007 ...

farba do włosów szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. farba do włosów. Wszystko na temat farba do włosów na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.