porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak usunąć PLAMY Z FARBY DO WŁOSÓW?

Jeśli farbujesz włosy samodzielnie, może się tak zdążyć, że pobrudzisz farbą twarz lub inne miejsce na ciele czy ubranie. Co możesz wtedy zrobić? Przeczytaj i sprawdź jak pozbyć się plam z farby w warunkach domowych.

domowe sposoby dodano: 03.09.2012 09:16

Czym farbować włosy?

Kiedy decydujesz się na samodzielne farbowanie włosów, musisz jednak najpierw zorientować się, jakie są rodzaje kosmetyków do koloryzacji i czym się kierować, dobierając odcień farby. Kolor zmywalny utrzymuje się do 6-8 myć. Są to jednorazowe porcje gotowej farby, tzw. szamponetki. Nie zawierają amoniaku, więc pigmenty nie przenikają do wnętrza włosa, tylko "oblepiają" go z zewnątrz. Nie licz na to, że szamponetką radykalnie zmienisz kolor włosów albo pokryjesz siwiznę.

AMONIAK dodano: 18.10.2013 14:31

Jakie PRZESĄDY są najpopularniejsze?

Przesądy często zmuszają nas do irracjonalnych zachowań. Wracając się do domu po coś, czego zapomnieliśmy, siadamy na trzy sekundy. Unikamy przejścia pod drabiną. Robimy trzy kroki w tył po tym, jak czarny kot przebiegnie nam drogę. Jakie są najpopularniejsze przesądy?

czarny kot dodano: 13.01.2012 13:03

Piękna siwizna - jak farbować siwe włosy?

Nie zawsze siwiznę trzeba ukrywać, czasem lepiej jest zostawić białe pasma lub podkreślić je profesjonalną koloryzcją. Jak dbać o siwiznę, by wyglądała korzystnie?

farbowanie siwych włosów dodano: 05.03.2015 10:13

Farby do włosów - co kryje tajemniczy symbol na opakowaniu?

W drogeriach dostępne są dziesiątki produktów związanych z koloryzacją włosów. Firmy mają różne opakowania, hasła promocyjne i nazwy kolorów farb, często zaskakujące. Na półkach obok odcieni naturalnych pojawiają się również mokka czy lukrecja, albo blond określony jako arktyczny, a nawet „helsinki”.

farby do włosów dodano: 25.02.2015 06:38

Jak samodzielnie ufarbować włosy?

Nie zawsze mamy czas na wizytę u fryzjera i ufarbowanie włosów. Ufarbować włosy możemy tak naprawdę same w domu. W drogeriach znajdziemy bogatą ofertę profesjonalnych farb do koloryzacji włosów, które są łatwe w użyciu i dają efekt jak z salonu.

farbowanie siwych włosów dodano: 10.01.2015 21:47

Sombre hair - na czym polega rozjaśnianie sombre?

Sombre hair to wariacja na temat niezwykle modnego ombre hair. Dużo łagodniejsze przejście kolorów zapewnia efekt włosów rozjaśnionych słońcem!

ombre dodano: 11.10.2014 11:58

Refleksy na włosach - hit jesieni 2014. Które najmodniejsze?

Tej jesieni koniecznie musisz mieć refleksy na włosach. Zapomnij już o włosach w jednym odcieniu. Masz do wyboru kilka technik farbowania włosów. Refleksy świetliste, w stylu ombre, albo najmodniejszy sposób koloryzacji – flamboyage. Twoje włosy mają mienić się kolorami – to hit sezonu.

flamboyage dodano: 17.09.2014 13:34

Jak rozjaśnić brwi?

Jeśli rozjaśniasz włosy, rozważ także rozjaśnienie brwi. Brwi muszą do ciebie pasować i wyglądać naturalnie, a czarne brwi przy blond fryzurze wyglądają groteskowo.

brwi dodano: 07.08.2014 08:15

Farbowanie włosów w domu - krok po kroku

Koloryzacja włosów w domu to oszczędność czasu i pieniędzy. Podpowiadamy, jak zrobić to sprawnie i dobrze.

dodano: 02.06.2014 09:32
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Otar Saralidze: kim jest aktor? [KARIERA, RODZINA]
Otar Saralidze: kim jest aktor? [KARIERA, RODZINA]

Otar Saralidze to śpiewający i tańczący 25-letni aktor, pochodzący z ...

farbowanie włosów szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. farbowanie włosów. Wszystko na temat farbowanie włosów na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.