porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak dobrać kolory do mieszkania?

Wybierając farby, pamiętaj o tym, że barwy mają znaczący wpływ na wygląd wnętrza oraz że działają na nasze samopoczucie. Kolorów ciemnych nie stosuj w nadmiarze - dodadzą ciepła i przytulności, ale sprawią również, że pomieszczenie wyda się mniejsze. Dobre i ciekawe stylistycznie wyjście to pomalowanie na ciemno jednej lub kilku ścian. Barwy jasne dają wrażenie przestrzeni i wnętrza wydają się przestronne oraz większe niż w rzeczywistości. Sufit nie powinien być w tym samym kolorze co ściany.

jasne barwy dodano: 06.08.2013 10:05

Jak udekorować ściany w mieszkaniu?

Kiedy zaczynamy myśleć o wykończeniu domu, odkrywamy, że rola ścian nie sprowadza się do dzielenia przestrzeni. W gotowych wnętrzach ważny staje się materiał i rodzaj powierzchni. Ściany mogą być neutralne albo charakterystyczne, zwracające uwagę efektowną fakturą lub okładziną. Coraz częściej ściana sama jest dekoracją. Nowe wzory tapet zachęcają do szaleństw - modne są duże dekoracyjne motywy, kontrastowe linearne wzory. Można się odważyć na pokrycie nimi całych ścian lub tylko fragmentów.

dekoracje dodano: 02.11.2013 22:40

Jak odnowić framugi okien i drzwi?

Trudno usunąć starą farbę z framugi. Trzeba ją opalać, zeskrobywać albo rozmiękczać specjalnym preparatem. Dużo pracy - potrzeba cierpliwości. Nie każdy efekt da się też uzyskać.

farby olejne dodano: 13.12.2011 08:31

BEZPIECZNE FARBY. Czy farby do malowania wnętrz są zdrowe? Jak działają farby z teflonem, nanocząsteczkami, akrylowa i lateksowa?

Farby to najczęściej stosowany materiał do wykańczania ścian, goszczą we wszystkich domach. dlatego warto sprawdzić czy farby są bezpieczne dla naszego zdrowia

bezpieczne farby dodano: 19.06.2012 08:59

FARBA TABLICOWA - jaką wybrać, gdzie i jak stosować?

Szukasz pomysłu na ciekawe, nietypowe wykończenie ściany? Może spodoba ci się farba tablicowa. Pomalowana farbą tablicową ściana będzie polem dla działalności artystycznej naszych dzieci, a także świetną tablicą informacyjną, na której można zapisywać ważne informacje dla domowników.

czarna ściana dodano: 05.12.2012 20:54

ABC MALOWANIA POKOJU. Jak szybko odnowić mieszkanie?

Malowanie to szybki sposób na odświeżenie wnętrza. Nie musi oznaczać kilkudniowego remontu, wysiłku, stresu. Warunek? Musisz dobrze się do niego przygotować. Oto pięć zasad malowania pokoju.

ABC dodano: 17.01.2012 15:28

REMONT.Jak samemu pomalować pokój? Mówimy, jak ułożyć sobie plan pracy!

Chciałabyś/Chciałbyś samodzielnie pomalować pokój, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? To nie jest takie trudne, jak myślisz. Plusy? Zaoszczędzisz na wynajmowaniu fachowca, pokój zyska nowy, świeży wygląd, a ty będziesz mieć powód do dumy. Poznaj podstawowy plan malowania, który ułatwi ci to zadanie.

farba dodano: 13.07.2012 10:59

MALOWANIE ŚCIAN. Jakie FARBY do malowania wnętrz są EKOLOGICZNE?

Wybierając farby do malowania wnętrz, coraz częściej zwracamy uwagę na to, by farba była bezpieczna dla domowników i przyjazna środowisku.

bezpieczna farba atesty dodano: 09.07.2012 07:33 | odpowiedz (1)

Co decyduje o trwałości posadzek i ścian?

Mówimy, jak i czym wykończyć ścianę i posadzkę. Na podłogę proponujemy materiały trwałe takie jak płytki gresowe i klinkier. Można też sięgnąć po naturalny kamień np. marmur, granit lub łupek. Do wykończenia ścian polecamy nowoczesne farby emulsyjne, które zapewnią trwałość i odporność na zabrudzenia. Zobacz, jakie jeszcze materiały na ściany i posadzki są trwałe. 

Dom solidnie wykończony dodano: 05.12.2011 12:50

Jak naprawiać pęknięcia ścian?

Jak radzić sobie z pęknięciami? Co zrobić, by przywrócić płaszczyznom idealny wygląd? Nie zawsze trzeba korzystać z pomocy fachowca. Wiele napraw można wykonać samodzielnie.
naprawa dodano: 26.06.2013 14:28
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Waldemar Kownacki - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Waldemar Kownacki - kim jest? W 1973 ukończył PWST w Warszawie ...

farby szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. farby. Wszystko na temat farby na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.