porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dekorowanie ścian w domu. Technika maskowania.

Nakładanie farb i tynków dekoracyjnych jest dość łatwe. Dzięki takiemu ozdabianiu ścian można optycznie skorygować wnętrze, a także podkreślać jego układ funkcjonalny i charakter.

dekorowanie ścian dodano: 17.12.2013 11:00

WYKAŃCZANIE WNĘTRZ. Jak udekorować ściany?

Dekoracyjna ściana jest ważnym elementem wystroju wnętrza. Jak ją wykończyć? Sposobów na dekoracyjne ściany jest bardzo wiele, możesz nadać ścianie nie tylko oryginalny kolor, ale i fakturę. Ciekawie ozdobiona ściana powinna być w miejscu, które chcesz wyeksponować we wnętrzu.

dekoracja ścian dodano: 27.12.2011 08:40

Farby do metalu. Jakie farby zabezpieczają metal przed rdzą?

Jak zabezpieczyć metalowe ogrodzenie, balustradę balkonu, czy inne metalowe elementy małej architektury ogrodowej przed rdzą? Czy do tego celu można stosować tylko farby antykorozyjne? Jaką rolę w neutralizacji rdzy odgrywają farby do metalu dekoracyjne i gruntujące?

farby antykorozyjne dodano: 25.09.2012 13:05 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Michał Szyba?

Mecz o brązowy medal mistrzostw świata w piłce ręcznej w ...

farby dekoracyjne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. farby dekoracyjne. Wszystko na temat farby dekoracyjne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.