porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jaka farba dla alergików?

Niektóre farby do malowania ścian nie są bezpieczne dla osób z alergią. Przykładem farby rozpuszczalnikowe, które mogą znacznie utrudnić życie alergikowi. Ale to nie jedyne produkty. Sprawdź, czym malować ściany, aby uniknąć później łzawienia oczu i kataru.

ALERGIA dodano: 06.09.2011 12:04 | odpowiedz (2)

Malowanie ścian bez fachowców. Jak przygotować ścianę do malowania?

Niektóre prace remontowe wymagają zatrudnienia fachowców. Gruntowanie i malowanie ścian jest o tyle łatwe, że wystarczy znaleźć na nie czas i prawidłowo przygotować ściany pod farbę. Oto 4 ważne czynności, które trzeba wykonać przed malowaniem ścian.

gruntowanie po co dodano: 25.09.2012 16:21
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Męczyńska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Oglądając seriale i filmy nie zastanawiamy się zazwyczaj, kto stoi ...

farby do malowania szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. farby do malowania. Wszystko na temat farby do malowania na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.