porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaka farba dla alergików?

Niektóre farby do malowania ścian nie są bezpieczne dla osób z alergią. Przykładem farby rozpuszczalnikowe, które mogą znacznie utrudnić życie alergikowi. Ale to nie jedyne produkty. Sprawdź, czym malować ściany, aby uniknąć później łzawienia oczu i kataru.

ALERGIA dodano: 06.09.2011 12:04 | odpowiedz (2)

Malowanie ścian bez fachowców. Jak przygotować ścianę do malowania?

Niektóre prace remontowe wymagają zatrudnienia fachowców. Gruntowanie i malowanie ścian jest o tyle łatwe, że wystarczy znaleźć na nie czas i prawidłowo przygotować ściany pod farbę. Oto 4 ważne czynności, które trzeba wykonać przed malowaniem ścian.

gruntowanie po co dodano: 25.09.2012 16:21
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?

Media obiegła wiadomość, że matka Andrzeja Dudy zbierała podpisy poparcia ...

farby do malowania szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. farby do malowania. Wszystko na temat farby do malowania na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.