porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak w towarzystwie jeść poszczególne potrawy? Jak nie ubrudzić siebie i stołu?

Aby dobrze wypaść podczas uroczystego obiadu należy zadbać o każdy szczegół. Powinniśmy zachować umiar, nie tylko w piciu, ale też jedzeniu. Czy wiesz jak kulturalnie jeść zupę, spaghetti, pizzę lub sałatkę? Poznaj zasady konsumpcji poszczególnych dań.

dobre maniery dodano: 27.04.2016 16:14

Jak zachować się w restauracji czekając na gospodarza spotkania?

Zostałeś zaproszony na służbową kolację i przyszedłeś nieco przed czasem? Czy czekając na osobę zapraszającą możesz złożyć zamówienie? Na oficjalnych spotkania ze zdwojoną siłą należy przestrzegać etykiety.

dobre wychowanie dodano: 09.06.2016 11:34

Savoir-vivre. Jak powiedzieć bliskiej osobie, że ubiera się bezgustownie?

Twój znajomy nosi sandały na skarpetki, a koleżanka wygląda jak choinka? Wprawdzie o gustach się nie dyskutuje, jednak niektóre osoby niedopasowanym strojem szkodzą swojej opinii. Nie wiesz, jak zwrócić uwagę bliskiej osobie, aby jej nie urazić? Mówimy, jak rozmawiać o gustach.

gust dodano: 09.03.2012 09:42
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Make Life Harder - kim są autorzy bloga - Maciej i Lucjan?
Make Life Harder - kim są autorzy bloga - Maciej i Lucjan?

Make Life Harder, czyli MLH powstał po to, by obśmiać ...

faux pas szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. faux pas. Wszystko na temat faux pas na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.