porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zachowywać się w restauracji zgodnie z zasadami dobrego wychowania?

Okazji do spotkań w restauracji nie brakuje. Nie każdy jednak wie, jak jeść i zachowywać się w eleganckim lokalu. Jak uniknąć faux-pas w towarzystwie?

dobre maniery dodano: 28.04.2016 10:06

Jak skompromitować się na firmowej imprezie?

Firmowa impreza zazwyczaj służy integracji kolegów i koleżanek z pracy. Podczas kilku godzin bawimy się w najlepsze, dzieląc się pomysłami na rozwój firmy lub krytykując postępowanie szefa. Co zrobić, by skompromitować się na imprezie firmowej? Mamy kilka pomysłów.

firmowa impreza dodano: 20.12.2011 14:49

Jakie wpadki zaliczyła minister JOANNA MUCHA?

Problemy z otwarciem Stadionu Narodowego bulwersują. Ludzie się denerwują, dziennikarze zadają pytania, a politycy odpowiadają. Czasami mało trafnie. Czym skompromitowała się minister sportu Joanna Mucha? Czy można w ogóle mówić o kompromitacji czy to po prostu zwykła wpadka? Czy minister Joanna Mucha zaliczyła kolejną wpadkę? Czym nas wzrusza Pani minister?

fryzjer dodano: 18.02.2012 00:16 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Joanna Keszka - kim jest? Co o niej wiemy [KARIERA, RODZINA]
Joanna Keszka - kim jest? Co o niej wiemy [KARIERA, RODZINA]

Joanna Keszka prowadzi najseksowniejszy projekt skierowany do kobiet, czyli Barbarellę ...

faux-pas szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. faux-pas. Wszystko na temat faux-pas na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.