porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego twoi rodzice nie powinni zakładać Facebooka?

To pewne: nie każdy powinien zakładać swój profil na Facebooku, dotyczy to zwłaszcza twoich rodziców. Sprawdź, dlaczego nie powinni mieć swojego konta na tym portalu!

FACEBOOK dodano: 05.12.2014 19:55

Zamelduj się na Facebooku - o co chodzi z facebookowym meldowaniem?

Portal społecznościowy Facebook od kilku ładnych lat zawładnął zbiorową świadomością ludzi każdym wieku. W związku z wciąż rosnącą popularnością firmy, zarząd i informatycy ciągle pracują nad kolejnymi ulepszeniami. Jednym z nich jest wprowadzenia możliwości „meldowania się” w różnych lokalizacjach.

check-in dodano: 23.06.2012 09:00

Co Polacy najchętniej oglądają na YouTube? Sprawdź, czy znasz najlepsze filmy w sieci

Są tacy, dla których YouTube to niezawodny sposób na udaną imprezę, tzw. jutubing stał się modny już kilka lat temu. Jak to wygląda? Co najchętniej oglądają jutubowcy i co najczęściej odtwarza się w internecie?

CO OGLĄDAĆ dodano: 21.12.2011 16:00

Jakie profile na Facebooku są najpopularniejsze? Kto ma najwięcej fanów, a kto najwięcej znajomych na FB?

Facebook po latach w końcu pokonał serwis Nasza-Klasa. Szacuje się, że na FB siedzi około 3 mln Polaków, to niewiele w porównaniu z ogólną liczbą użytkowników, czyli około 800 mln! Co Polacy polubili najbardziej na FB? Co świat lubi i ogląda na FB?

allegr dodano: 21.12.2011 14:46 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Seniuk. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Anna Seniuk. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Anna Seniuk jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Kim ...

fejsbuk szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. fejsbuk. Wszystko na temat fejsbuk na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.