porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest JERZY BRZĘCZEK, wujek Kuby Błaszczykowskiego?

Jerzy Brzęczek pojawia się ostatnio w mediach jako wujek i mentor gwiazdy polskiej reprezentacji Jakuba Błaszczykowskiego. Młodsi kibice piłki nożnej często nie wiedzą jednak, że Jerzy Brzęczek był też bardzo dobrym zawodnikiem i prawdziwym piłkarskim obieżyświatem!

błaszczykowski rodzice dodano: 14.06.2012 17:10

JERZY BRZĘCZEK, wujek Kuby Błaszczykowskiego. Jaki miał wpływ na piłkarza?

Jerzy Brzęczek poza bogatą karierą piłkarską w krajowych i zagranicznych klubach oraz reprezentacji Polski ma dla polskiej piłki nożnej jeszcze jedną zasługę. Bardzo wydatnie przyczynił się do piłkarskiego (i nie tylko) rozwoju bohatera ostatniego meczu z Rosją, Kuby Błaszczykowskiego.

jerzy brzęczek dodano: 14.06.2012 15:00

Babcia Kuby Błaszczykowskiego, FELICJA BRZĘCZEK. Kim była?

Felicja Brzęczek jest pełną życia, wesołą starszą panią. Niewielu jednak wie, że to ona w dużej mierze wychowała młodego Kubę. W związku z sukcesami piłkarza pojawił się szereg wypowiedzi pani Felicji wspominających młode lata asa naszej narodowej reprezentacji. Jaki wpływ miała pani Felicja na życie swojego wnuka?

jerzy brzęczek dodano: 16.01.2015 10:45 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął [KARIERA, RODZINA]
Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął [KARIERA, RODZINA]

Filip Chajzer musi mocno pracować na to, aby nie mówiono ...

felicja brzęczek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. felicja brzęczek. Wszystko na temat felicja brzęczek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.