porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie choroby są dziedziczne? Choroby genetyczne - objawy i przyczyny

Genetycy poświęcają im całe naukowe życie i wciąż szukają skutecznych sposobów ich wykrywania. Mimo to większości z nich nie da się przewidzieć nawet na etapie przygotowań do ciąży. Sprawdź, jakie choroby są dziedziczne.

Atrofia mięśniowa dodano: 04.06.2013 10:37

Lista leków refundowanych. JAKIE LEKI stosowane w fenyloketonurii staniały?

Od pierwszego tygodnia życia dziecko cierpiące na fenyloketonurię musi być na eliminacyjnej diecie, ograniczającej podaż fenyloalaniny. Jeśli dziecko nie będzie odpowiednio żywione specjalnymi preparatami, grozi mu m.in. uszkodzenie mózgu prowadzące do niepełnosprawności intelektualnej.

Easiphen dodano: 15.03.2012 08:25
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
 Jowita Kacik, suflerka prezydenta: kim jest urzędniczka, która podpowiadała prezydentowi?
Jowita Kacik, suflerka prezydenta: kim jest urzędniczka, która podpowiadała prezydentowi?

Suflerka prezydenta Bronisława Komorowskiego od kilku dni robi zawrotną karierę ...

fenyloketonuria szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. fenyloketonuria. Wszystko na temat fenyloketonuria na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.