porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

FERIE ZIMOWE Z DZIECKIEM - jak je spędzić? Jak zaplanować ferie z dziećmi?

Ferie zimowe to wspaniały moment na zacieśnianie rodzinnych więzi i zrobienie czegoś ciekawego. Wprawdzie nie wszyscy rodzice mogą wziąć na ten czas dwa tygodnie wolnego, ale każdy z nas powinien wygospodarować, chociaż kilka wolnych dni. Jeśli nie uda się nawet i to, postarajmy się, żeby mimo wszystko ten czas spędzić inaczej. Podpowiadamy, jak spędzić ferie z dzieckiem.

ferie zimowe dodano: 16.01.2015 11:10 | odpowiedz (1)

Jak spędzić ferie zimowe w dużym mieście? Przegląd propozycji cz. 2

Mieszkając w dużym mieście, dzieci wcale nie muszą wyjeżdżać, aby ciekawie spędzić okres ferii zimowych. Wystarczy, że rodzice wcześniej zapiszą je na półkolonie, lub same stawią się w odpowiednim ośrodku. Jak spędzić ferie zimowe w Olsztynie i Białymstoku?

Białystok dodano: 12.01.2012 15:19

FERIE 2012. Jak dobrze zorganizować wyjazd z dzieckiem?

Ferie zimowe z dzieckiem wcale nie wymagają od dorosłych poświęceń. Wystarczy dobrze się przygotować. A wtedy mamy okazje nie tylko na satysfakcjonujący wypoczynek, ale również na nawiązanie bliskiej więzi z naszą pociechą.

dziecko dodano: 02.01.2012 14:41

Ferie: jak wypełnić dziecku czas dzień po dniu

Niestety nie wszyscy rodzice mogą sobie pozwolić na to, aby w ferie brać dodatkowy urlop. Szkoła jednak nie pracuje przez całe dwa tygodnie i jakoś ten czas trzeba dziecku zagospodarować. Jak zagospodarować dziecku czas w ferie zimowe?

ferie dodano: 15.12.2014 11:35
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kandydatki na pierwszą damę: kim są? Co o nich wiemy? GALERIA ZDJĘĆ
Kandydatki na pierwszą damę: kim są? Co o nich wiemy? GALERIA ZDJĘĆ

Która z małżonek polityków będzie reprezentować nasz kraj jako pierwsza ...

Ferie zimowe z dzieckiem szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Ferie zimowe z dzieckiem. Wszystko na temat Ferie zimowe z dzieckiem na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.