porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

20. Alternatywne Spotkania Teatralne Klamra- co to za wydarzenie?

W Toruniu, w teatrze Od Nowa, w dniach 10-17 marca odbędzie się jubileuszowa, dwudziesta edycja Spotkań Teatralnych Klamra. Dowiedz się więcej o historii festiwalu i poznaj listę artystów występujących w tym roku!

Festiwal teatralny dodano: 09.03.2012 13:41

Kto zdobył nagrody pierwszego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, w 1963 roku?

Tradycja Festiwali Polskiej Piosenki w Opolu zaczęła się w roku 1963. Kto występował, kto wygrał, kto prowadził koncerty? 

Demarczyk dodano: 14.06.2013 06:53

Jak się spakować na festiwal?

Pakując się na festiwal, musimy dobrze przemyśleć, co na pewno jest niezbędne, a z czego możemy zrezygnować. Nasz bagaż musi być lekki, poręczny, ale też musi być w nim wszystko, czego będziemy potrzebować. Mówimy, jak się spakować na festiwal, żeby wszystko mieć i dać radę unieść plecak.

bagaż festiwalowy dodano: 10.07.2013 17:24

Jak się spakować na festiwal? Wyjazd na festiwal

Czas festiwali to jednocześnie czas podróży, noclegów i szalonej zabawy, nierzadko do białego rana. Co warto ze sobą zabrać na festiwal? Jak się spakować? Czego nie powinniśmy brać? Jak się spakować na festiwal?

festiwal co zabrać dodano: 04.07.2013 09:12

Jak ubrać się na FESTIWAL ROCKOWY? Najlepszy strój na OPEN'ERA

Wybierasz się na festiwal i nie wiesz, jak się ubrać? Mówimy, jak ubrać się na festiwal, aby czuć się swobodnie i świetnie wyglądać.

festiwale muzyczne dodano: 26.06.2012 14:28

Festival Conrada: co to za festiwal?

Festival Conrada to sześciodniowa impreza, która odbywa się w Krakowie. Hasło festiwalu brzmi "pod prąd" i odnosi się do poziomu czytelnictwa w Polsce. Ponieważ ze statystyk wynika, że większość Polaków nie czyta książek, organizatorzy postanowili zorganizować festiwal... książek.

festival conrada dodano: 21.09.2015 09:44
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Olechowski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Andrzej Olechowski ostatnio nie jest widoczny na polskiej scenie politycznej ...

festiwale szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. festiwale. Wszystko na temat festiwale na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.