porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

WIELKANOC. Jak udekorować stół na Święta Wielkanocne? STÓŁ NA LUDOWO

W Wielkanoc stół staje się centrum rodzinnych spotkań. Nie zapomnij więc zadbać o odpowiednią aranżację. Święta wielkanocne to doskonały czas na to, aby wykazać się swoimi dekoracyjnymi zdolnościami. Radzimy co, gdzie i za ile kupić, aby udekorować swój stół na ludowo.

dekoracja stołu na wielkanoc dodano: 12.03.2013 00:58 | odpowiedz (2)

Jak udekorować stół na Święta Wielkanocne? BŁĘKIT I TURKUS NA TWOIM STOLE

Święta Wielkanocne to doskonały moment, żeby zebrać całą rodzinę przy świątecznym stole. Wasze posiłki i rozmowy z pewnością umili błękitna lub turkusowa dekoracja wielkanocnego stołu. Radzimy, gdzie i za ile kupić świąteczne dekoracje w odcieniach niebieskiego.

dekoracja stołu na wielkanoc dodano: 01.10.2014 11:22

Jak udekorować dom na święta Bożego Narodzenia? [ŚWIĄTECZNE DEKORACJE]

Nadszedł czas przystrajania domu świątecznymi dekoracjami. Jeżeli znudziły ci się zeszłoroczne ozdoby wymień je na nowe. Producenci świątecznych dekoracji prześcigają się w oryginalnych wzorach, kolorach i fakturach. Zobacz, czym możesz udekorować swój dom w tym roku.

bombki choinkowe dodano: 11.12.2013 16:23

Jak zrobić prezenty z masy solnej? Na DZIEŃ BABCI, DZIEŃ DZIADKA

Dzień Babci i Dzień Dziadka obchodzone są w drugiej połowie stycznia. Babcie świętują 21 stycznia, a Dziadkowie dzień później. Jest to świetna okazja, żeby zorganizować czas własnemu dziecku i wykonać razem z nim własnoręcznie wspaniałe prezenty. Najpopularniejszym tworzywem, obok kartek, jest masa solna.

21 stycznia dodano: 22.01.2012 00:02
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kazimierz Moskal - kim jest nowy trener Wisły Kraków? Co o nim wiemy? [KARIERA, RODZINA]

Kazimierz Moskal został trenerem Wisły - już po raz trzeci. Czy ...

figurki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. figurki. Wszystko na temat figurki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.