porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

"Hobbit: niezwykła podróż "nowym hitem kinowym. Na czym polega jego fenomen?

Warto było czekań na koniec 2012 roku, by zobaczyć najnowszą ekranizację powieści Tolkiena. W ciągu jednego weekendu "Hobbit: Niezwykła podróż" zarobił już 84,8 mln dolarów! To rekordowa suma nawet jak na amerykańskie kino. Skąd tak wysoka oglądalność? Mówimy, na czym polega fenomen "Hobbita"

fantasy dodano: 19.12.2012 17:08

Film o polowaniu na Bin Ladena - kiedy wejdzie do kin? Zobacz zwiastun

"Wróg numer 1" - to oparty na faktach film o polowaniu amerykańskiego wywiadu na Osamę Bin Ladena. Kiedy będzie premiera tego filmu. Film o polowaniu na Bin Ladena już w lutym w kinach. Zobacz trailer!

Kathryn Bigelow dodano: 22.12.2012 14:09

Co warto obejrzeć w Święta w TV? Sprawdź, gdzie i kiedy możesz zobaczyć film Człowiek, który uratował Boże Narodzenie?

Kto z nas nie lubi w święta zerknąć na film z optymistycznym przesłaniem? Kino familijne jest w tym czasie naprawdę familijne, bo są filmy, które warto obejrzeć całą rodziną. Zobacz, dlaczego warto obejrzeć film "Człowiek, który uratował Boże Narodzenie"?

 

kino familijne dodano: 21.12.2011 14:55

Czy warto iść do kina na film JESTEŚ BOGIEM?

Jak na warunki polskiego kina „Jesteś Bogiem” to film znakomity. Znakomity, choć nie wolny od typowych dla naszych produkcji wad. Jednak trudno go nazwać prawdziwą opowieścią o Magiku i jego legendarnej grupie Paktofonika. Czy mimo to warto pójść do kina na film "Jesteś Bogiem"?

Fokus dodano: 01.10.2012 13:44

Dlaczego ostatni film Woody'ego Allena przypomina reklamę Paryża?

Najnowszy film Allena „O północy w Paryżu” pobił w miniony weekend rekord frekwencyjny – obejrzało go w polskich kinach niemal 105 tysięcy widzów. Czy naprawdę warto pójść do kina na ten film, czy mamy do czynienia z wyjątkowym filmem w karierze Allena?

 

CO OBEJRZEĆ W KINIE dodano: 05.09.2011 23:53

TED. Czy warto iść do kina na komedię z Markiem Wahlbergiem i Milą Kunis?

„Ted” szokuje, bawi i wzrusza. Brawurowa komedia twórcy obrazoburczych seriali animowanych „Family Guy”, „American Dad” i „The Cleveland Show” Setha MacFarlane’a udowadnia, że w gatunku zwanym komedia romantyczna nie powiedziano jeszcze ostatniego słowa.

co w kinie dodano: 11.09.2012 07:59

ZABIĆ, JAK TO ŁATWO POWIEDZIEĆ. Czy warto obejrzeć nowy kryminał z Bradem Pittem w roli głównej?

Kolejna znakomita rola Brada Pitta. Po nominowanej do Oscara roli w filmie „Moneyball”, ten słynący dotąd raczej z męskiej urody aktor znów zasłużył na statuetkę. Zresztą filmowi Andrew Dominika należy się kilka nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej.

Andrew Dominika dodano: 20.12.2012 06:31

Kim jest Ridley Scott – twórca „Prometeusza”? Jakie są jego najsłynniejsze filmy

Na ekrany wszedł właśnie „Prometeusz” – nowy film Ridleya Scotta. Czy ma szansę powtórzyć sukces dotychczasowych produkcji brytyjskiego reżysera? Dowiedz się więcej o karierze i filmografii Ridleya Scotta.

Gladiator dodano: 23.07.2012 13:24

SPADKOBIERCY. Czy warto iść do kina?

To, że nominowany do sześciu Oscarów film „Spadkobiercy” otrzymał tylko jedną statuetkę (za scenariusz adaptowany) można wytłumaczyć bardzo silną konkurencją. Bo dzieło Alexandra Payne'a to film tyleż piękny i mądry, co wybitny. George Clooney zagrał w nim rolę życia.

Alexander Payne dodano: 14.03.2012 14:30

Czy wiesz, w jakim filmie w 2014 roku zagra Grażyna Szapołowska?

Grażyna Szapołowska to piękna i utalentowana aktorka, jednak zawodowo ostatnio nie wiodło jej się najlepiej. Teraz to może się zmienić. Aktorka dostała rolę w filmie „Piąte: nie odchodź”.

Eric Stępniewski dodano: 06.03.2014 16:19 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Katarzyna Pietraszek - kim jest partnerka Jacka Rozenka?

Media wielokrotnie donosiły o związku byłej żony Jacka Rozenka, Małgorzaty ...

film szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. film. Wszystko na temat film na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.