porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Styczeń 2012 na kanale ZONE EUROPA. Jaką komedię warto wybrać na niedzielny wieczór?

Robert De Niro, Uma Thurman i Bill Murray uwikłani w trójkąt miłosny, Tom Hanks podglądający sąsiadów, ostatni reżyserski strzał Alfreda Hitchcocka i pierwszy nakręcony w USA film Milosa Formana - oto cztery znakomite komedie kryminalne, które będzie można obejrzeć już w styczniu 2012. W ramach Niedzielnej Premiery Filmowej kanał Zone Europa zaprezentuje cykl „Pół żartem, pół serio”.

 

Bill Murray dodano: 04.01.2012 11:19

Norma McCorvey, która doprowadziła do legalizacji aborcji na życzenie nawróciła się?

Norma Mc Corvey była ikoną ruchów proaborcyjnych. Jej sądowa sprawa z początku lat 70. XX wieku znana jako Roe przeciw Wade'owi doprowadziła do legalizacji w USA aborcji na życzenie. Od tego momentu w USA przeprowadzono około 50 milionów skrobanek. W 1995 roku przeżyła nawrócenie i już zmieniła się.

ABORCJA dodano: 23.03.2015 14:05

System czyli jak stalinowska Rosja niszczyła ludzi

"System" to trzymający w napięciu, zrealizowany z wielką dbałością o historyczne detale amerykański thriller, osadzony w czasach sowieckiej Rosji, państwa rządzonego żelazną ręką przez bezlitosny reżim, który nie oszczędza nikogo. Historia odnosi się również do "rzeźnika z Rostowa", Andrieja Czikatiła.

Rosja stalinowska dodano: 23.04.2015 12:31

"Doonby. Każdy jest Kimś" - film z przesłaniem pro-life. Co to za film?

Smaczku filmowi dodaje fakt, że epizodyczną rolę zagrała w nim Norma McCorvey, która w początkach lat 70. XX wieku jak nikt inny przyczyniła się do legalizacji w Stanach Zjednoczonych aborcji. Peter Mackenzie, scenarzysta i reżyser filmu pt. "Doonby. Każdy jest Kimś" właśnie przyjechał do Polski!

film kinowy dodano: 19.03.2015 12:31
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
PAWEŁ PAWLIKOWSKI: kim jest reżyser filmu „Ida”?
PAWEŁ PAWLIKOWSKI: kim jest reżyser filmu „Ida”?

Paweł Pawlikowski urodził się w Polsce, ale jako 14-latek wyjechał ...

film amerykański szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. film amerykański. Wszystko na temat film amerykański na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.