porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

"Robaczki z Zaginionej Dżungli" w kinach od 8 marca

„Robaczki z Zaginionej Dżungli” to komedia „rozbzykana” tak, że mucha nie siada.  W kinach już 8 marca!

Poznajcie owadzich bohaterów filmu, który skradnie Wasze serca. Nie zwlekajcie i ruszcie odwłoki ku wielkiej przygodzie w towarzystwie Biedronek, Krabów, Pajączków, Mrówek, Gąsiennicy i Modliszki w kontynuacji hitu „Robaczki z Zaginionej Doliny”. Tym razem będziemy śledzić perypetie biedronki i jej przyjaciół na odległych Karaibach. Małych, ale śmiałych bohaterów czekają nowe wyzwania – jeszcze bardziej egzotyczne, zabawne i nieprzewidywalne. „Robaczki z Zaginionej Dżungli” w kinach już 8 marca!

animacja dodano: 28.02.2019 12:34

EPOKA LODOWCOWA 4: WĘDRÓWKA KONTYNENTÓW 3D KINOWY HIT LIPCA - czy warto obejrzeć?

Upalne lato zmusza do szukania ochłody. W kinie znajdziemy ją pod postacią czwartej części „Epoki lodowcowej”: EPOKA LODOWCOWA 4: WĘDRÓWKA KONTYNENTÓW 3D. O czym będzie opowiadać nowy odcinek animowanej serii?


 

Cezary Pazura dodano: 07.07.2012 16:15

Premiery filmowe styczeń 2013 - "Ralph Demolka" - o czym jest film?

Film "Ralph Demolka" to opowieść o potężnym Ralphie, który walczy o przyjaźń i zrozumienie. Jest to klasyczna disneyowska baśń w nowoczesnej oprawie. Dowiedz się więcej o tym filmie "Ralph Demolka".

animacja 3D dodano: 08.01.2013 13:58

Sekrety morza: o czym opowiada bajka? Czy warto iść z dzieckiem do kina?

"Sekrety morza" to irlandzko-duński film animowany, który, jak zgodnie twierdzą recenzenci, jest zupełnie inny niż animacje, które do tej pory widzieliśmy. Czego więc można się spodziewać po bajce nominowanej do Oskara?

filmy dla dzieci dodano: 18.05.2015 14:53
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Adam Kraśko z Rolnik szuka żony. Kim jest? [RODZINA, KARIERA]
Adam Kraśko z Rolnik szuka żony. Kim jest? [RODZINA, KARIERA]

Adam Kraśko to bez wątpienia największa gwiazda programu Rolnik szuka ...

film animowany szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. film animowany. Wszystko na temat film animowany na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.