porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim był Stanisław Brzozowski?

Stanisław Brzozowski ( 1878 - 1911) to jeden z najbardziej niedocenianych polskich myślicieli przełomu antynaturalistycznego. Piewca „filozofii pracy”, autor takich dzieł jak „Idee”, czy „Kultura i życie” ponad wszystko stawiał praktykę nad samą myślą. Związany z lewicą PPS-owską.

Czesław Miłosz dodano: 13.09.2012 14:31

Kim jest JAROSŁAW GOWIN? Czy ministrem sprawiedliwości może być filozof?

Ministrem sprawiedliwości w rządzie Donalda Tuska jest Jarosław Gowin. Co wiesz o życiorysie i karierze ministra? Oto opis sylwetki Jarosława Gowina, absolwenta filozofii i stypendysty Cambridge. Zobacz, jak Gowin pomaga studentom. Jakim jest politykiem?

cambridge dodano: 20.03.2012 12:12
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Seniuk. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Anna Seniuk. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Anna Seniuk jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Kim ...

filozof szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. filozof. Wszystko na temat filozof na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.