porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak poprawić jakość wody do picia? Jakich filtrów używać?

Smak i zapach wody prosto z kranu często nie zachęcają do jej picia bez uprzedniego przegotowania. Można kupować wodę butelkowaną lub przynosić wodę oligoceńską. Ale wygodniejszym rozwiązaniem jest uzdatnianie wody w domu. Jakie filtry do wody można stosować w domu?

oczyszczanie wody dodano: 22.06.2016 14:56 | odpowiedz (1)

Jaki FILTR DO WODY wybrać?

Wybór filtrów na rynku jest naprawdę duży. Od najprostszych dzbanków z wkładem filtrującym, które sprawdzają się, gdy wody zużywamy niewiele, np. tylko do herbaty po skomplikowane filtry nakładane na główne ujęcie wody, które uzdatnią ją także w łazience.

filtrowanie wody dodano: 03.01.2012 15:26 | odpowiedz (2)

Gdzie i za ile można zbadać wodę z kranu?

Aby przekonać się, co może znaleźć się w wodzie, która płynie z kranów w twoim domu, warto zlecić badanie wody. Gdzie można to zrobić i ile kosztuje takie badanie?

badanie wody dodano: 08.11.2011 17:42

Jak uzdatniać wodę? Jak podnieść jakość wody z własnej studni?

Jeśli badanie wody z kranu wykaże, że jest ona złej jakości, warto zainwestować w jej uzdatnianie. Jakie urządzenia do tego służą?

jak uzdatniać wodę dodano: 18.02.2015 15:06
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Natalia Kukulska – kim jest? KARIERA, RODZINA
Natalia Kukulska – kim jest? KARIERA, RODZINA

Natalia Kukulska to gwiazda, której nie trzeba przedstawiać! Córka Anny ...

filtr do wody szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. filtr do wody. Wszystko na temat filtr do wody na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.