porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Polacy złotymi medalistami Ligi Światowej 2012! Co wygrali oprócz złota?

Historyczny sukces polskich siatkarzy, którzy wygrali Ligę Światową 2012. W meczu finałowym pokonali Mistrzów Olimpijskich - Amerykanów 3:0. W turnieju, swoją postawą wyróżnili się także pojedynczy polscy zawodnicy. Co było główną nagrodą Ligi Światowej? Kto i jak został nagrodzony indywidualnie? Co nasi siatkarze wygrali oprócz złota?

siatkówka dodano: 09.07.2012 12:09

Siatkówka. Kiedy zaczyna się Liga Światowa?

Wielkich wydarzeń sportowych nie brakuje. Miłośnicy wszelakich dyscyplin na pewno dostaną w te wakacje dużo emocji. Po zakończonym Euro 2012 rusza właśnie siatkarska Liga Światowa, a właściwie jej finał. Zmierzy się sześć najlepszych zespołów. Kiedy rozpocznie się turniej?

brazylia dodano: 04.07.2012 13:42

Jak wygląda terminarz Polaków w Lidze Światowej?

Final Six Ligi Światowej rozpoczynają się czwartego lipca 2012 roku. Do turnieju przystąpi też reprezentacja Polski prowadzona przez Andrea Anastasiego. Jak wygląda terminarz Polaków? Kiedy i z kim zagra nasza reprezentacja?

Andrea Anastasi dodano: 04.07.2012 14:11

Jak Polska zakwalifikowała się do Final Six Ligi Światowej?

W Final Six Ligi Światowej zagrają reprezentacje USA, Brazylii, Kuby, Bułgarii (gospodarze ), Niemiec oraz oczywiście Polski. Pięć drużyn musiało przejść kwalifikacje do tego finałowego turnieju. Jak radziła sobie w nich drużyna Andrea Anastasiego?

Andrea Anastasi dodano: 04.07.2012 14:13

Liga Światowa 2013. Co Polska musi zrobić, żeby zagrać w Final Six?

Reprezentacja Polski w siatkówce, pomimo słabego początku eliminacji, wciąż może awansować do Final Six Ligi Światowej 2013. Polacy, dzięki zwycięstwom nad reprezentacją USA zachowali realne szanse na udział w turnieju rozgrywanego w Argentynie. Co Polacy muszą zrobić, by awansować do Final Six?

Andrea Anastasi dodano: 11.07.2013 12:39

POLSKA-BRAZYLIA - JAKI BYŁ WYNIK MECZU? Final Six Ligi Światowej. Jakim wynikiem zakończyło się pierwsze spotkanie Polaków?

Pierwsze spotkanie Polaków w Final Six Ligi Światowej zakończyło się zwycięstwem. Pokonanie Brazylijczyków dało nam pewny awans do półfinału i walki o medale. Jak przebiegał mecz? Którzy siatkarze zasługują na wyróżnienie?

dodano: 05.07.2012 14:33

SIATKÓWKA - LIGA ŚWIATOWA. Jak do tej pory Polacy spisywali się w Lidze Światowej?

Grając w Final Six Ligi Światowej w 2012 roku, Polska zaliczy występ numer 15 w tego typu turnieju. Jak do tej pory spisywała się drużyna aktualnie prowadzona przez Andrea Anastasiego? Czy Polacy wygrywali już ligę światową?

Andrea Anastasi dodano: 04.07.2012 15:07

Liga Światowa 2014. Kto w Final Six?

Reprezentacja Polski niestety już drugi rok z rzędu zabraknie w finałach prestiżowej Ligi Światowej. Polacy walkę o awans przegrali z Brazylijczykami. Kto jeszcze oprócz Canarinhos powalczy w Final Six?

Liga Światowa 2014 dodano: 08.07.2014 17:31
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Małgorzata Domagalik: kim jest? Co osiągnęła? SYLWETKA
Małgorzata Domagalik: kim jest? Co osiągnęła? SYLWETKA

Małgorzata Domagalik jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych dziennikarek ...

final six szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. final six. Wszystko na temat final six na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.