porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Podkradanie jedzenia z lodówki w pracy: czy to desperacja czy zwykła bezczelność?

W pracy notorycznie ktoś "częstuje się" twoim mlekiem do kawy, giną serki, które odkładasz do lodówki na drugie śniadanie. Najwyraźniej jakiś żarłok grasuje na twoim piętrze. Jakie mogą być pobudki takiego postępowania? Jak sobie z tym radzić?

kradzież dodano: 09.05.2016 08:56

9 kreatywnych pomysłów na ocalenie swojego mleka w firmowej lodówce!

Podkradanie jedzenia z firmowej lodówki to jedno z najbardziej denerwujących przewinień współpracowników. Nieważne czy żywność należy do kolegów z pracy, czy samego pracodawcy - znika w równie szybkim tempie. Jak uchronić się przed zakusami firmowych podjadaczy?

jedzenie w pracy dodano: 09.10.2012 16:50
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?

Media obiegła wiadomość, że matka Andrzeja Dudy zbierała podpisy poparcia ...

firmowa lodówka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. firmowa lodówka. Wszystko na temat firmowa lodówka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.