porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy w podłodze na gruncie folię ułożyć nad czy pod ociepleniem?

Podłoga na gruncie spoczywa na chłodnym i wilgotnym podłożu. Żeby nie podciągała wilgoci i nie wytracała ciepła, musi być starannie zaprojektowana i wykonana – z warstwą ocieplenia i zabezpieczającą je folią hydroizolacyjną. Folię można układać na różne sposoby, w zależności od użytego materiału ociepleniowego.

hydroizolacja dodano: 22.09.2011 12:27

Ogrzewanie podłogowe. Jak przygotować podłoże pod ogrzewanie podłogowe?

Ogrzewanie podłogowe to wydajny i komfortowy system ogrzewania, ale pod warunkiem, że zostanie dobrze wykonane. Poprawki i usuwanie ewentualnych usterek po wykończeniu pomieszczeń są bardzo trudne lub wręcz niemożliwe. Podłoże pod ogrzewanie podłogowe

instalacja ogrzewania podłogowego dodano: 21.06.2013 13:40

Szykujemy się do remontu - jak zabezpieczyć mieszkanie przed malowaniem?

Remont to niechciana konieczność. Niezależnie od tego czy są to prace związane z kuciem ścian czy malowaniem pomieszczeń w mieszkaniu. Jak podejść do remontu, żeby uniknąć dodatkowych prac związanych nieprzewidzianymi uszkodzeniami?

farba dodano: 13.09.2012 12:24

Jak zrobić zazdrostkę na okno z folii?

Oto pomysł na tanią i pomysłową dekorację okna wykonaną z mlecznej folii samoprzylepnej. Jest bardzo łatwa do samodzielnego zrobienia, ale można ją bez trudu usunąć. Naklejona na szybę, może przedstawiać miejski krajobraz, a jednocześnie pełni funkcję dyskretnej zasłonki, przypominającej zazdrostkę.

aranżacja wnętrz dodano: 24.02.2012 08:07

Na jakim etapie bezpiecznie można przerwać budowę na zimę?

Budowę domu powinno zaczynać się wiosną, bo wtedy są najbardziej sprzyjające warunki atmosferyczne i dom można „dociągnąć” do stanu, w którym jego zabezpieczenie na zimę nie będzie bardziej wymagające i droższe niż budowanie z całym arsenałem środków pozwalających robić to zimą. Na jakim etapie budowy można bezpiecznie przerwać prace na zimę?

bezpieczeństwo dodano: 17.11.2011 01:00

Zabezpieczenie ścian i podłogi przed wodą: jakie powinno być w łazience?

Po kilkunastu latach użytkowania łazienka zwykle wymaga gruntownego remontu. Podczas remontu warto zadbać nie tylko o ładne kafelki, ale też, a może przede wszystkim - o to co pod nimi. W łązience ważna jest bowiem rpawidłowa hydroizolacja ścian i podłogi.

hydroizolacja dodano: 15.12.2014 16:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?

Andrzej Duda do niedawna polityk nieznany szerszemu gronu wyborców - zdobył ...

folia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. folia. Wszystko na temat folia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.