porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Dlaczego nie warto się kąpać w miejskich fontannach?

Człowiek zrobi gigantyczną awanturę na basenie, gdy tylko pojawi się w jego głowie podejrzenie o to, że woda nie jest idealnie czysta, a kafelki w szatni mało błyszczące. A do miejskiego basenu wlezie i niezadowolony jest, gdy ktoś zwróci uwagę, że tak się jednak robić nie powinno.

kąpiel w fontannie dodano: 12.06.2014 11:08

Czy można się kąpać w miejskich fontannach?

Podczas miejskich upałów trudno czasem wytrzymać bez schłodzenia się. Nic dziwnego, że widząc miejską fontannę, mieszkańcy instynktownie zanurzają w niej dłonie lub stopy. Należy jednak pamiętać – w fontannach pod żadnym pozorem nie można się kąpać!

UPAŁY dodano: 24.05.2014 17:13
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ksiądz Adam Boniecki: kim jest, co o nim wiemy?
Ksiądz Adam Boniecki: kim jest, co o nim wiemy?

Ksiądz Adam Boniecki to ważna postać życia społecznego w Polsce ...

fontanna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. fontanna. Wszystko na temat fontanna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.