porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego nie warto się kąpać w miejskich fontannach?

Człowiek zrobi gigantyczną awanturę na basenie, gdy tylko pojawi się w jego głowie podejrzenie o to, że woda nie jest idealnie czysta, a kafelki w szatni mało błyszczące. A do miejskiego basenu wlezie i niezadowolony jest, gdy ktoś zwróci uwagę, że tak się jednak robić nie powinno.

kąpiel w fontannie dodano: 12.06.2014 11:08

Czy można się kąpać w miejskich fontannach?

Podczas miejskich upałów trudno czasem wytrzymać bez schłodzenia się. Nic dziwnego, że widząc miejską fontannę, mieszkańcy instynktownie zanurzają w niej dłonie lub stopy. Należy jednak pamiętać – w fontannach pod żadnym pozorem nie można się kąpać!

UPAŁY dodano: 24.05.2014 17:13
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?

Richard Glatzer nie żyje. Reżyser chorował na stwardnienie zanikowe boczne ...

fontanna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. fontanna. Wszystko na temat fontanna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.