porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

SEZON NA TRUSKAWKI. Jak przygotować lekką przekaskę z truskawek i mozzarelli?

Zawierają wiele witamin a przede wszystkim żelazo i fosfor. Najsmaczniejsze są na surowo, ale świetnie sprawdzają się również w wypiekach. Właśnie rozpoczyna się sezon na truskawki - poznaj prosty przepis na truskawki inaczej!

bazylia dodano: 16.05.2018 13:22

Bomba fosforowa - co to jest? Jak działa?

Bomba fosforowa, jedna z najbardziej niebezpiecznych broni masowego rażenia. Zapalony fosfor jest niezwykle trudny do zgaszenia, a jego silnie trujące właściwości powodują śmierć i cierpienie setek tysięcy ludzi. Dowiedz się, jak działa bomba fosforowa i kto jej używa.

Bomba dodano: 30.08.2013 14:20

Fosfor - jaką rolę pełni w organizmie?

Fosfor, jako składnik mineralny pożywienia jest obecny w każdej komórce ciała człowieka, ponieważ jest niezbędny do przeżycia. W naszym organizmie znajduje się około 600-700 g fosforu i bierze on udział niemal we wszystkich procesach zachodzących w ciele człowieka. Sprawdź, w jakich produktach spożywczych znajduje się fosfor.

kości dodano: 14.07.2016 14:54

Witaminy i minerały zawarte w pożywieniu- wpływ na zdrowie.

Witaminy - ich brak lub niedobór w bardzo krótkim czasie źle odbiłby się na zdrowiu. Ponieważ większość witamin i niemal żaden z minerałów nie są syntetyzowane w organizmie, trzeba ich dostarczać w inny sposób. Sprawdź, jak dostarczać organizmowi niezbędnych substancji.

kamica nerkowa dodano: 14.07.2016 15:03

Właściwości brzoskwiń: Dlaczego warto jeść brzoskwinie i robić PRZETWORY na zimę?

Brzoskwinie chronią przed anemią, pomagają na zaparcia. Są dobre dla osób z wysokim poziomem cholesterolu. Bardzo dobry owoc dla dzieci, osób starszych, chorych, cukrzyków, odchudzających się, kobiet. Dowiedz się wszystkiego o właściwościach zdrowotnych brzoskwiń.

BOR dodano: 17.09.2013 11:02

Drozdże - dobre dla zdrowia. Kto powinien je jeść?

Najwięcej wartości odżywczych dostarczają drożdże piwowarskie, nazywane również browarnianymi lub piwnymi. Polecane są zarówno nastolatkowi z trądzikiem, młodej kobiecie, która chce mieć piękne, lśniące włosy, zestresowanemu 40-latkowi, jak i 70-letniemu rekonwalescentowi po przebytych chorobach.

białka dodano: 18.07.2016 17:35

Syrop z cebuli - lek na przeziębienie domowej roboty.

Syrop z cebuli może nie brzmi tak apetycznie jak malinowy lub truskawkowy, jest za to bardzo zdrowy i pomaga w przeziębieniu. Leczy ból gardła i kaszel, udrażnia drogi oddechowe. Ten naturalny lek jest też bardzo prosty w przygotowaniu. Sprawdź, jak zrobić syrop z cebuli.

cebula dodano: 20.07.2016 11:54
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Gabriela Frycz - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Gabriela Frycz - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Gabriela Frycz to pierwsza córka aktora, Jana Frycza. Dziewczyna poszła ...

fosfor szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. fosfor. Wszystko na temat fosfor na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.