porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

PODRÓŻ Z DZIECKIEM. Jak i czym zająć dziecko w czasie jazdy samochodem?

Niektóre dzieci, zaraz gdy tylko usłyszą warkot silnika, usypiają. Pozostała większość, po krótkim czasie monotonnej, kołyszącej jazdy także odpływa. Są jednak dzieci, które za żadne skarby nie są w stanie w czasie jazdy zmrużyć oka i trzeba je czymś zająć.

audiobooki dodano: 20.06.2012 12:20

Co musisz kupić dla noworodka? Lista niezbędnych rzeczy

Uprzedź rodzinę i znajomych, zanim zasypią Twoje dziecko nieprzydatnymi prezentami (głównie maskotkami) sporządź listę najpotrzebniejszych rzeczy. Tak, jak niektóre pary młodych przed ślubem.

chusta dodano: 30.04.2012 15:59 | odpowiedz (1)

Jak wybrać fotelik samochodowy dla dziecka?

Fotelik samochodowy w Polsce jest obowiązkowy dla dzieci do 12 lat o wzroście do 150 cm. Warto kupić fotelik dziecięcy, który spełnia europejskie certyfikaty bezpieczeństwa ECE R44/03 lub R44/04 – wygodny, przystosowany do wieku, wagi i wzrostu małego pasażera. Należy pamiętać, że ECE R44/03 nie gwarantuje całkowitego bezpieczeństwa dziecka, ponieważ dopuszcza do użytku foteliki samochodowe z ocenami 1 lub 2, które nie są wystarczające.

bezpieczeństwo dziecka dodano: 27.09.2011 09:50 | odpowiedz (1)

Dziecko w samochodzie. Nowe przepisy o fotelikach dla przewożonych dzieci

Przewożenie dzieci w samochodach podlega regulacjom prawnym, które zmieniają się 15 maja 2015 roku. Sprawdź, czy twoje dziecko musi mieć specjalny fotelik i czy może podróżować na przednim siedzeniu.

dziecko w aucie dodano: 07.05.2015 14:27

Przewożenie dzieci samochodem – jakie zmiany się szykują?

Rząd pracuje nad projektem zmian przepisów regulujących przewożenie dzieci w samochodzie. Zmiany mają dostosować polskie prawo do unijnego. Chodzi o stosowanie pasów bezpieczeństwa i fotelików.

dziecko w samochodzie dodano: 13.01.2015 18:45

Dziecko w samochodzie [BEZPIECZEŃSTWO]

Auto to najwygodniejszy środek transportu dla rodzin z małymi dziećmi. By maluch był w nim bezpieczny, warto przestrzegać kilku ważnych zasad.

dziecko dodano: 30.06.2015 09:51

Dziecko w foteliku samochodowym: jakie błędy popełniają rodzice przy montażu i przypinania do fotelika?

Nawet najdroższy fotelik samochodowy nie zagwarantuje maluszkowi bezpieczeństwa, jeśli podczas montażu albo użytkowania rodzice popełnią błędy. Mówimy, których lepiej unikać.

dziecko w podróży dodano: 22.04.2015 07:38

Jaki wózek wybrać dla noworodka?

Trójkołowy czy czterokołowy? Wielofunkcyjny czy głęboki? Z kołami pompowanymi czy piankowymi?– to tylko niektóre z pytań, jakie zadają sobie przyszli rodzice. Zakup wózka to poważna sprawa - ważne, by był nie tylko modny, ale i wygodny.

gondola dodano: 14.11.2011 14:20 | odpowiedz (7)

Fotelik samochodowy – jak wybrać bezpieczny model? Wybieramy fotelik dziecięcy

Fotelik samochodowy to zakup, który musi być dokładnie przemyślany. Najważniejsze bowiem jest to, by zapewnił bezpieczeństwo małemu pasażerowi. Fotelik dziecięcy musi być dopasowany do wagi malucha i prawidłowo zamontowany. Co jeszcze decyduje o tym, że fotelik samochodowy jest bezpieczny?

crash test dodano: 04.10.2013 12:40

Niemowlę w samochodzie - o czym trzeba pamiętać? Co ułatwi ci podróżowanie z dzieckiem?

Podróż autem z niemowlakiem to nie lada wyzwanie. Warto się do niego dobrze przygotować.

dziecko w samochodzie dodano: 20.05.2013 11:06
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki: będzie ślub?

Renata Kaczoruk, znana szczerzej jako dziewczyna Kuby Wojewódzkiego. Nieśmiała modelka ...

fotelik samochodowy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. fotelik samochodowy. Wszystko na temat fotelik samochodowy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.