porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jędrzej Dużyński i Victoria Wejchert - kim są?

25-letni Jędrzej Dużyński jest trzecim dzieckiem Maryli Rodowicz i jedynym synem jej męża Andrzeja Dużyńskiego. Czym zajmuje się Jędrzej Dużyński, kim jest dla niego Victoria Wejchert, córka telewizyjnego potentata?

Andrzej Dużyński dodano: 25.09.2012 17:29

Jak połączyć delikatność z dzikością, czyli o kalendarzu Pirelli 2012

Kalendarz Pirelli to niemalże obiekt kultu. Żeby stworzyć zbiór aktów na każdy miesiąc roku, za obiektywami aparatów stają co roku najlepsi fotografowie świata, a pozują im najpiękniejsze modelki i aktorki. Gotowy kalendarz otrzymują jedynie wybrani celebryci. Kto wystąpił w kalendarzu Pirelli na 2012 rok? Dlaczego jest wyjątkowy?

akty dodano: 10.01.2012 10:28

Czym, oprócz aktorstwa, zajmuje się Jeff Bridges?

Słyszycie – Jeff Bridges, myślicie – aktor. Zdobywca Oskara za rolę w filmie " Szalone Serce”, z 2009 roku, gdzie zagrał starego, złamanego życiem gwiazdora muzyki country. Rola ta była jakby napisana dla Bridgesa. Aktor bowiem w tym filmie sam grał i śpiewał przeboje swojego bohatera! Dowiedz się więcej o mało znanych umiejętnościach Jeffa Bridgesa.

AKTOR dodano: 24.01.2012 15:15

PORADNIK FOTOGRAFA - ZIMA. Jak fotografować śnieg?

Zima jest wyzwaniem dla fotografa. Śnieg jest idealną blendą odbijającą promienie słoneczne. Jak ustawić aparat, aby zdjęcia nie były prześwietlone?

aparat cyfrowy dodano: 16.11.2011 12:48

Kalendarium ślubne cz. 1. Co zrobić 12 miesięcy przed ślubem?

Organizacja ślubu i wesela jest prawdopodobnie najbardziej stresującym przedsięwzięciem w życiu każdej pary. Aby jednak całkowicie nie stracić głowy musicie zrobić listę rzeczy, które trzeba załatwić. Dobra wiadomość! Zrobiliśmy to za was!

kościelny dodano: 23.09.2011 11:16

Kalendarium ślubne. 4 miesiące przed ślubem.

Cztery miesiące przed ślubem to już czas na wybranie fotografa, kamerzysty i świadków. Musicie też poinformować pracodawców o swoich urlopach.

bar dodano: 23.09.2011 10:52

Jak powinno wyglądać portfolio modelki?

Każda dziewczyna, która poważnie myśli o pracy w modelingu, powinna mieć swoje portfolio. Jak wygląda portfolio modelki? Ile zdjęć i jakie fotografie powinny się w nim znaleźć? Mówimy, jak zbudować profesjonalne portfolio modelki.

artysta dodano: 09.01.2012 22:40 | odpowiedz (1)

MAŁY GENIUSZ, czyli jak wychować zdolne dziecko?

Wychowywanie dziecka jest ciężką i wymagającą pracą na pełen etat. Każdy rodzic wie, jak trudno wychować swoje dziecko na wartościowego i zdolnego człowieka. Radzimy, jak wychowywać zdolne dziecko.

bbc dodano: 22.02.2012 23:27 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?

Media obiegła wiadomość, że matka Andrzeja Dudy zbierała podpisy poparcia ...

fotograf szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. fotograf. Wszystko na temat fotograf na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.