porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

WYKAŃCZANIE WNĘTRZ. Jak udekorować ściany?

Dekoracyjna ściana jest ważnym elementem wystroju wnętrza. Jak ją wykończyć? Sposobów na dekoracyjne ściany jest bardzo wiele, możesz nadać ścianie nie tylko oryginalny kolor, ale i fakturę. Ciekawie ozdobiona ściana powinna być w miejscu, które chcesz wyeksponować we wnętrzu.

dekoracja ścian dodano: 27.12.2011 08:40

Jak wybrać fototapetę? Rodzaje fototapet

Kupując fototapetę wybierasz nie tylko wzór, ale też rodzaj podłoża, na którym zostanie wydrukowana. W zależności od podłoża fototapeta ma odmienną cenę i właściwości. Czy wybrać fototapetę foliową, lateksową czy winylową? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek które pomogą ci podjąć właściwą decyzję.

dekoracja dodano: 26.09.2012 07:42 | odpowiedz (7)

Jak ozdobić drzwi szafy wnękowej? [GALERIA ZDJĘĆ]

Szafa wnękowa jest praktycznym sposobem na przechowywanie. Pozwala dobrze wykorzystać przestrzeń i zapewnia dużo miejsca na ukrycie niezbędnych przedmiotów. Do funkcjonalnych zalet takiej szafy można dodać wartość dekoracyjną: jej drzwi to duża powierzchnia, która może stać się ozdobą pomieszczenia.

dekoracja dodano: 07.02.2015 10:45

Jak zrobić fototapetę z własnego zdjęcia?

Fototapety są bardzo modne. Zdjęcie w dużym formacie – na przykład na całą ścianę – potrafi ożywić wnętrze, sprawić, że będzie intrygujące, a jeśli użyjemy zdjęcia własnego autorstwa – również niepowtarzalne.

jak zrobić fototapetę dodano: 07.05.2014 10:11 | odpowiedz (1)

Jaką fototapetę do kuchni i łazienki? Fototapety odporne na wilgoć

Fototapeta to bardzo dobrze znany i często spotykany przy wykańczaniu wnętrz pomysł na ozdobienie ścian. Ale czy możemy fototapetę wykorzystać w kuchni lub łazience? Jak zabezpieczyć fototapetę przed wilgocią i ciepłem? Rozwiązaniem jest fototapeta na szkle.

fototapeta na szkle dodano: 12.11.2012 11:55 | odpowiedz (2)

Jak przykleić do ściany samoprzylepną fototapetę?

Przyklejenie samoprzylepnej fototapety to zadanie, do którego nie musisz zatrudniać fachowca. Powinieneś jednak mieć do pomocy jedną osobę i przestrzegać kilku poniższych wskazówek. Dzięki nim pod fototapetą nie będzie mało estetycznych pęcherzyków powietrza.

fototapeta samoprzylepna dodano: 25.02.2014 12:37 | odpowiedz (3)

Fototapety we wnętrzu - stylowy dodatek czy kicz?

Fototapeta długo kojarzona była z kiczem. Teraz fototapety są znowu modne. Często mają wartość artystyczną, a tematyka prezentowanych na nich obrazów jest bardzo różnorodna. Fototapety można wykonać również używając zdjęcia z własnego albumu foto. Mówimy, jakie fototapety są teraz na czasie!

modna fototapeta dodano: 04.09.2013 14:31 | odpowiedz (1)

Fototapety: jak podkreślić styl wnętrza za pomocą fototapety?

Fototapeta wraca do łask. Dzięki niej łatwo odmienisz wnętrze. Często ma wartość artystyczną, a tematyka obrazów jest bardzo różnorodna. Można ją wykonać również używając własnego zdjęcia.  Jak podkreślić styl wnętrza za pomocą fototapety?

jak używać fototapety dodano: 04.09.2013 14:17

Fototapety w nowym stylu. Czy wiesz, że fototapety są znów modne? Jak je kupować? MODA NA FOTOTAPETY

Hasło "fototapeta" kojarzy się z mało gustownym egzotycznym krajobrazem na ścianie w późno PRL-owskim salonie. Taka dekoracja dawała iluzję luksusu i odzwierciedlała tęsknoty za wielkim światem. Dziś fototapety podbijają wnętrza na nowo. Jakie fototapety możemy kupić, jak je układać? Moda na fototapety.

fototapeta 3d dodano: 19.04.2012 11:20

Jak przygotować ścianę do montażu fototapety?

Zdecydowałeś się na ozdobienie ściany fototapetą? Świetny pomysł! Jednak zanim zabierzesz się za montaż, upewnij się, że twoja ściana jest na to dobrze przygotowana. Odpowiednio przygotowane podłoże pozwoli uniknąć wielu kłopotów, takich jak odchodzenie fototapety od ściany czy nierówne naklejenie.

dekoracja ścian dodano: 16.07.2012 18:40
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Aleksander Doba - kim jest? [OSIĄGNIĘCIA, RODZINA]
Aleksander Doba - kim jest? [OSIĄGNIĘCIA, RODZINA]

Podróżnik, kajakarz, zdobywca wielu nagród, ale przede wszystkim człowiek z ...

fototapeta szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. fototapeta. Wszystko na temat fototapeta na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.