porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kwiaty na balkon zacieniony, północny - jakie się nadają?

Balkony czy tarasy usytuowane w cieniu też mogą być kolorowe. Rośliny lubiące stanowisko zacienione zwykle kwitną dłużej, mają lepiej wybarwione kwiaty, są też mniej kłopotliwe w uprawie. Mówimy, co posadzić w cieniu.

alstromeria dodano: 19.03.2015 23:45

Jak uprawiać fuksje? Jak dbać o te efektowne rośliny?

Fuksja zachwyca nas oryginalnymi i bardzo dekoracyjnymi kwiatami. Kiedyś bardzo popularna w letnich ogrodach, na balkonach i tarasach, obecnie przeżywa swój renesans. Mówimy, jak uprawiać fuksje, by cieszyć się nimi przez całe lato!

fuksje dodano: 20.03.2012 11:08

W ogrodzie i na balkonie. JAK DBAĆ O FUKSJE?

Wśród 10 000 odmian fuksji znajdź takie, które będą rosły w twoim domu. Fuksje mają różne kolory, kwiaty małe i duże. Odmiana Pink Marshmallow ma największe, o długości 11 cm. Fuchsia minimiflora ma najmniejsze, zaledwie 4-milimetrowe kwiatostany. Fuksja patagońska dobrze opatulona przezimuje w ogrodzie.

co posadzić na balkonie dodano: 08.05.2012 12:40
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tadeusz Kukiz nie żyje. Kim był ojciec Pawła Kukiza?
Tadeusz Kukiz nie żyje. Kim był ojciec Pawła Kukiza?

Kandydat na prezydenta, autor tekstów i piosenek, wokalista i polityk ...

fuksja szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. fuksja. Wszystko na temat fuksja na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.