porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kwiaty na balkon zacieniony, północny - jakie się nadają?

Balkony czy tarasy usytuowane w cieniu też mogą być kolorowe. Rośliny lubiące stanowisko zacienione zwykle kwitną dłużej, mają lepiej wybarwione kwiaty, są też mniej kłopotliwe w uprawie. Mówimy, co posadzić w cieniu.

alstromeria dodano: 19.03.2015 23:45

Jak uprawiać fuksje? Jak dbać o te efektowne rośliny?

Fuksja zachwyca nas oryginalnymi i bardzo dekoracyjnymi kwiatami. Kiedyś bardzo popularna w letnich ogrodach, na balkonach i tarasach, obecnie przeżywa swój renesans. Mówimy, jak uprawiać fuksje, by cieszyć się nimi przez całe lato!

fuksje dodano: 20.03.2012 11:08

W ogrodzie i na balkonie. JAK DBAĆ O FUKSJE?

Wśród 10 000 odmian fuksji znajdź takie, które będą rosły w twoim domu. Fuksje mają różne kolory, kwiaty małe i duże. Odmiana Pink Marshmallow ma największe, o długości 11 cm. Fuchsia minimiflora ma najmniejsze, zaledwie 4-milimetrowe kwiatostany. Fuksja patagońska dobrze opatulona przezimuje w ogrodzie.

co posadzić na balkonie dodano: 08.05.2012 12:40
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Michał Szyba?

Mecz o brązowy medal mistrzostw świata w piłce ręcznej w ...

fuksja szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. fuksja. Wszystko na temat fuksja na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.