porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

MASTER BEDROOM, czyli modna sypialnia państwa domu. Czym różni się od zwykłej sypialni?

Trudno sobie wyobrazić wygodny dom bez master bedroom, co w potocznym rozumieniu oznacza apartament małżeński składający się z dużej sypialni, prywatnej łazienki i garderoby.

apartament małżeński dodano: 16.04.2012 16:32 | odpowiedz (1)

SZAFA DO SYPIALNI – co musisz wiedzieć, zanim wybierzesz? PORADY

SZAFA DO SYPIALNI. Dobra szafa może stać się garderobą dla wszystkich domowników. Dobrze ją więc zaplanuj. Oto, co musisz wiedzieć, nim wybierzesz szafy do sypialni.

garderoba w sypialni dodano: 30.07.2013 12:55 | odpowiedz (1)

Co zapewni porządek w mieszkaniu?

Garderoba i szafy zapewniają porządek. Nie sposób określić, ile metrów szafy ma przypadać na osobę. Wydaje się, że każdą ilość da się wypełnić po brzegi. Optymalnie jest, gdy każdy domownik ma swoją szafę, a te znajdują się w garderobach. Ale nie zawsze jest to możliwe. Warto dążyć do tego, aby każdy miał kąt na własne rzeczy. Jeśli samodzielnie planujesz garderobę, poszukaj mebla, w którym łatwo coś zmienić, np. dodać szufladę lub drążek, z wieloma wewnętrznymi punktami do mocowania kołków.

małe mieszkanie dodano: 09.09.2013 11:11

Jakie wymagania ma Beyonce? Co oprócz czerwonego papieru toaletowego musi się znaleźć w jej garderobie?

Nowa deska sedesowa, czerwony papier toaletowy i bawełniane stroje dla osób z obsługi. To tylko niektóre wymagania jakie Beyonce stawia przed granym przez nią koncertem. Czego jeszcze zażądała artystka przed koncertem w Polsce? 

Beyonce dodano: 14.05.2013 10:50

Jak zaprojektować garderobę? Organizacja idealnej szafy

Porządek w mieszkaniu, doskonale zadbane ubrania, szybkie decyzje podczas porannego ubierania się, przemyślane zakupy, żadnych problemów z zagubionymi skarpetkami i chwila małej przyjemności każdego poranka. To wszystko może dać nam dobrze zaprojektowana garderoba.

jak zaprojektować garderobę dodano: 10.11.2017 00:00

Wygodne szafy – jak je zaaranżować? [3 SPRAWDZONE RADY]

Garderoby są modne i wygodne, ale w niektórych mieszkaniach nie ma na nie miejsca lub przestrzeń – choć duża – nie pozwala na ich zaaranżowanie. Czasem więc lepiej postawić na szafy i schowki. Kiedy takie rozwiązanie jest lepsze?

szafa dodano: 28.02.2015 15:33

Jak dbać o odzież? [7 SPRAWDZONYCH UBRANIOWYCH RAD]

Ubrania, o które właściwie zadbasz, nie tylko posłużą ci przez długi czas, ale też sprawią, że będziesz się dobrze prezentować. Przecież nawet kosztowny strój dobrej marki nie dodaje elegancji, gdy jest wymięty czy wyplamiony.

szafa dodano: 03.11.2014 13:40

Jak dbać o ubrania i obuwie? [SPRAWDZONE RADY]

Odzież i buty, o które dbasz na bieżąco zawsze będą dobrze wyglądać, na pewno przedłużysz ich żywot, a sama unikniesz przykrych niespodzianek w postaci oberwanego guzika w bluzce, która właśnie miałaś włożyć. Większość drobnych napraw ubrań możesz wykonać samodzielnie.

buty dodano: 24.09.2014 10:14

MAŁGORZATA ROZENEK jako PERFEKCYJNA PANI DOMU radzi. Jak zadbać o ładny zapach w garderobie, odkazić gąbkę i wyczyścić blat i kuchenną armaturę?

Małgorzata Rozenek czyli Perfekcyjna Pani Domu uczy Polki, jak utrzymać porządek w domu. W każdym odcinku prezentowane są dwa domy i ich gospodynie, które pod czujnym okiem prowadzącej porządkują i czyszczą szafkę po szafce, pomieszczenie po pomieszczeniu... Przy okazji dzieli się radami i pomysłami m.in. na skuteczne sprzątanie.

Anteha Turner dodano: 11.04.2012 12:42 | odpowiedz (1)

Sztuka porządkowania garderoby. Jak zrobić i utrzymać porządek w szafie?

Przeczytaj kilka prostych wskazówek jak utrzymać porządek w szafie. Dzięki nim szybko znajdziesz potrzebną część garderoby. Jeśli zadbasz o to, by twoje ubrania zawsze były czyste, schludne, pocerowane, wyprasowane, nigdy więcej nie będziesz musiała w pośpiechu poszukiwać igły i nitki do przyszycia guzika, albo wyciągać żelazka na 5 min przed wyjściem z domu.

porządek dodano: 16.12.2013 10:45
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zbigniew Tomczak, biznesmen od afery Durczoka - kim jest?

Zbigniew Tomczak to biznesmen, o którym stało się głośno w ...

garderoba szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. garderoba. Wszystko na temat garderoba na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.