porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Sezon na paprykę. Jakie są gatunki papryki, do czego się nadają poszczególne rodzaje papryki?

Europejska historia papryki rozpoczęła się wraz z odkryciem zachodniej części Indii przez Krzysztofa Kolumba. Mnogość jej odmian i ich smaków gwarantuje to, że doskonale smakuje podawana na surowo, duszona, pieczona, gotowana i grillowana. 

jak smakuje papryka dodano: 01.10.2012 14:16

Papryka - jak kupować paprykę? Jakie smaki mają poszczególne rodzaje papryki?

Papryka to bardzo smaczne i aromatyczne warzywo, z którego można przyrządzić prawdziwą kulinarną ucztę. Jest twarda, a jednocześnie bardzo chrupka i świeża, dlatego doskonale nadaje się do podgryzania. A jak kupować paprykę? 

czuszka dodano: 03.09.2012 10:15
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Gustav Wagner. Wysoki, przystojny blondyn, bestia

Gustav Wagner - wysoki, przystojny blondyn, czysty Aryjczyk w cywilu był ...

gatunki papryki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. gatunki papryki. Wszystko na temat gatunki papryki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.