porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Papryka - jak kupować paprykę? Jakie smaki mają poszczególne rodzaje papryki?

Papryka to bardzo smaczne i aromatyczne warzywo, z którego można przyrządzić prawdziwą kulinarną ucztę. Jest twarda, a jednocześnie bardzo chrupka i świeża, dlatego doskonale nadaje się do podgryzania. A jak kupować paprykę? 

czuszka dodano: 03.09.2012 10:15

Sezon na paprykę. Jakie są gatunki papryki, do czego się nadają poszczególne rodzaje papryki?

Europejska historia papryki rozpoczęła się wraz z odkryciem zachodniej części Indii przez Krzysztofa Kolumba. Mnogość jej odmian i ich smaków gwarantuje to, że doskonale smakuje podawana na surowo, duszona, pieczona, gotowana i grillowana. 

jak smakuje papryka dodano: 01.10.2012 14:16
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Monika Goździalska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Monika Goździalska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Uczestniczka Masterchefa, matka dwójki dzieci i dziewczyna Playboy'a. Kim ...

gatunki papryki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. gatunki papryki. Wszystko na temat gatunki papryki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.